reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uczulenie na dłoniach

Rybka89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Marzec 2018
Postów
42
Hej.
Nie wiem czy mam się martwić, ale dostałam jakiegoś uczulenia na dłoniach. Czerwone i szorstkie. Jestem w 9 tyg. Dodam, że nigdy nie miałam żadnego uczulenia. Do gina idę dopiero za tydzień, ale umówiłam sie tez do ogolnego lekarza na poniedziałek. Czy wiecie coś na ten temat co to może być i czy miałyście podobnie?
 
reklama
Hej.
Nie wiem czy mam się martwić, ale dostałam jakiegoś uczulenia na dłoniach. Czerwone i szorstkie. Jestem w 9 tyg. Dodam, że nigdy nie miałam żadnego uczulenia. Do gina idę dopiero za tydzień, ale umówiłam sie tez do ogolnego lekarza na poniedziałek. Czy wiecie coś na ten temat co to może być i czy miałyście podobnie?
Miałam coś takiego przez mydło. Kupiłam inne i problem zniknął.
 
Ja sana nie wiem od czego to mam. Niczego sie nie donyslam, bo nie mialam uczulenua na nic nigdy a i nie zmienialam mydla, plynow czy tez kremow zeby bylo cosnowrgo tomoze bym wiedziala.. Udalo mi sie na dzis wizyte do ogolnego zalatwic. Ide na 9.20 i bedzie jasno
 
Ja też nigdy nie miałam takich cyrkow a właśnie teraz mam. Szczególnie zima. Pytam o plyn bo fairy najbardziej podrażnia i znam kilka osób które uczulili i mnie również. Ogólnie środki do sprzątania plus ekspozycja rąk na zimnie daje taki efekt . W lato problem właściwie nie odczuwalny. Parafina bardzo pomaga. Z kremów elo baza i dermokosmetyki
 
Ja jestem już już końcówce 16 tygodnia. W zeszłym miałam wlasnie takie uczulenie dziwne. Jak by krostki i wysuszona skóra. no i samo przeszło. To było od jakiegoś płynu . Balsamuj ręce.
 
reklama
Dostalam masc. Mam skierowanie do dermatolga. Czuje jednak, ze mi to do wizyty przejdzie,ale i tak mi si przyda wizyta bo mam na glowie jakies 2 narosle.
 
reklama
Do góry