reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umiejętności naszych pociech :)

reklama
Ale te nasze bobaski to zdolniachy!!BRAWA DLA DZIECIACZKÓW!!!

A Alanek potrafi usiąść sam iiii dzisiaj aby chwycić samochód to z siedzenia podparł się na rączki i ta na czterech siedział:-)pupką nieco niżej tak podpierał się ale był na czterech:-)tak więć duuży postęp bo z początku to tylko się przechylał ale tak nie podpierał się aby na czterech stać:-)


I jeszcze jeden postęp gdzie tu już bardziej byłam w szoku:szok::-)

Otóż wczoraj obniżyłam łóżeczko przewijak schowałam i dzisiaj wsadziłam Alusia aby tam posiedział i się bawił a ten mój smyk chwycił się szczepelek i podciągnął się na kolanka:-)tzn.trzymał się rączkami i tak na kolanach klekał:-)

I jeszcze jedna sprawa i to mnie zawsze śmieszy:-Dsobie siedzi w jednym miejscu a jak po chwili patrze to on siedzi już w innym miejscu tak więc jakoś ta pupką się przesuwa itp.że jest juz w innym miejscu:-D

I pełzanie jest u nas nie szybkie i pewne ale jest:tak::-)


Jednym słowem rośnie mi chłopaczek:happy:
 
A ja od wczoraj ciągle słyszę "mama":-) w końcu może tak głośno mi piszczeć mały nie będzie :-D

ale wczoraj było mamo-baba a dziś pięknie samo mama mu wychodzi :tak:
 
a my zostalismy dzis zmuszeni obnizyc materacyk na najnizsze ustawienie poniewaz nasza corka zaczela nam wstawac w lozeczku....
 
Wszystkim dzieciaczkom gratulujemy postępów:-)

A my z nowych umiejętności potrafimy z pozycji raczkowania usiąść i do dość długo, bawić się zabawkami,(trzeba rączką uderzać zeby spiewało i świeciło) i cały czas jest mama, mama a taty niet
 
gratuluje postepów :) super te nasze bobasy coraz samodzielniejsze się robia hihih :-)
Amela już pewnie siedzi, przechyla sie na każdą strone ale juz umie siepodpierac, obraca sie na brzuchu wokół własnej osi i pełza póki co do tyłu :-D
 
Ale Ci Gosia zazdroszczę tego "mama", ja cały czas mówię do Mikiego mama, mama, a on tata, tata.
Łóżeczko też opuściliśmy wczoraj na najniższy poziom, bo Miki walił głową w poręcz i mam wrażenie że tam niżej jakoś mu fajniej.
"Papa" od wczoraj też świadomie robimy, dzisiaj testowałam i robił każdemu więc to chyba już świadome.

Gratuluję wszystkim mamusiom postępów ich dzieciaczków.
 
reklama
Ja też gratuluje nowych umiejętności

Asiax - nie przejmuj się - ja trajkoczę mama, mama, ta się uśmiecha i nawija - tata, tata i tak na okrągło.
 
Do góry