reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych malenstw

reklama
Ja nie mam pojecia jak wklejac zdjecia , zreszta nigdy asem komputerowym nie bylam :) jak juz sie naucze to napewno wam pokaze moja kruszynke , od ostatniego usg pewnie bardzo urosla :laugh:
gdy pierwszy raz moj gin robil dowcipne powiedzial .....no to zobaczmy czy cos sie tam chowa i ..o jest ciaza :laugh: ja na to o malo sie nie rozplakalam ze szczescia i zobaczylam taka malenka malenka fasolke :laugh: cudne uczucie , najpiekniejsze z dotychczasowych :D
 
Ja postaram się wkleić moje zdjęcia, jeszcze dzisiaj, nie wiem jak to wyjdzie bo nie mam skanera, więc będę robić im zdjęcia, no ale mam nadzieje, że się uda.
 
No to wklejam moje maleństwo.
Poniżej w 5 tygodniu i 5 dniu - pęcherzyk ma 6 mm

A tutaj 8 tydzień, 6 dzień - dzidzi ma 17 mm

Nieźle urosło:)
 
pati80 pisze:
Witam moze powklejamy zdjecia naszych pociech co sprobuje zaczac ;)
Czekam i czekam na te Twoje zdjęcia i doczekać się nie umiem, to przy nazwie jest za małe, wklej je tutaj. Chętnie zobaczę Twoja fasolkę
silunia pisze:
Ja nie mam pojecia jak wklejac zdjecia , zreszta nigdy asem komputerowym nie bylam :) jak juz sie naucze to napewno wam pokaze moja kruszynke , od ostatniego usg pewnie bardzo urosla :laugh:
Na bb jest instrukcja, ja też robiłam pierwszy raz i nie jest to specjalnie trudne, a jak będziesz miała problemy, to postaram się pomóc
 
Kasiu nie mam neta w domu i na bb jestem , niestety , w godzinach pracy , wolalabym niczego nie trzymac osobistego tu na kompie , ale jak sobie zeskanuje zdjecia to sie postaram cos podrzucic , albo ktorejs z was do wklejenia ;D
 
reklama
toja1979 pisze:
ach jak to fajnie jest oglądać swoją kruszynkę na ekranie monitora! ;D
No, to juz nie taka kruszyna, teraz to juz bedzie miala z dwa i pól centymetra:) i dzisiaj rano przypomniala mi o swoim istnieniu;)
 
Do góry