reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

USG naszych malenstw

reklama

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Ja nie mam pojecia jak wklejac zdjecia , zreszta nigdy asem komputerowym nie bylam :) jak juz sie naucze to napewno wam pokaze moja kruszynke , od ostatniego usg pewnie bardzo urosla :laugh:
gdy pierwszy raz moj gin robil dowcipne powiedzial .....no to zobaczmy czy cos sie tam chowa i ..o jest ciaza :laugh: ja na to o malo sie nie rozplakalam ze szczescia i zobaczylam taka malenka malenka fasolke :laugh: cudne uczucie , najpiekniejsze z dotychczasowych :D

K@si@

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Ja postaram się wkleić moje zdjęcia, jeszcze dzisiaj, nie wiem jak to wyjdzie bo nie mam skanera, więc będę robić im zdjęcia, no ale mam nadzieje, że się uda.

K@si@

No to wklejam moje maleństwo.
Poniżej w 5 tygodniu i 5 dniu - pęcherzyk ma 6 mm

A tutaj 8 tydzień, 6 dzień - dzidzi ma 17 mm

Nieźle urosło:)

K@si@

pati80 pisze:
Witam moze powklejamy zdjecia naszych pociech co sprobuje zaczac ;)
Czekam i czekam na te Twoje zdjęcia i doczekać się nie umiem, to przy nazwie jest za małe, wklej je tutaj. Chętnie zobaczę Twoja fasolkę
silunia pisze:
Ja nie mam pojecia jak wklejac zdjecia , zreszta nigdy asem komputerowym nie bylam :) jak juz sie naucze to napewno wam pokaze moja kruszynke , od ostatniego usg pewnie bardzo urosla :laugh:
Na bb jest instrukcja, ja też robiłam pierwszy raz i nie jest to specjalnie trudne, a jak będziesz miała problemy, to postaram się pomóc

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Kasiu nie mam neta w domu i na bb jestem , niestety , w godzinach pracy , wolalabym niczego nie trzymac osobistego tu na kompie , ale jak sobie zeskanuje zdjecia to sie postaram cos podrzucic , albo ktorejs z was do wklejenia ;D

reklama

K@si@

toja1979 pisze:
ach jak to fajnie jest oglądać swoją kruszynkę na ekranie monitora! ;D
No, to juz nie taka kruszyna, teraz to juz bedzie miala z dwa i pól centymetra:) i dzisiaj rano przypomniala mi o swoim istnieniu;)

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
iwonka2006 USG piewrsze fotki naszych malenstw Dzieci urodzone w maju 2008 139
M Zdjęcia pierwszego USG naszych Maluszków :) Pokażmy je tu na forum Ciąża, poród, połóg 10
Ewusia12 Zdjęcia- Usg, brzuszków, naszych dzieci Marcowe mamy 2018 10
anio0 Wymiary i waga naszych Maleństw według USG Dzieci urodzone w grudniu 2016 41
ewelak Wizyty u lekarza, zdjęcia z USG naszych maluszków Dzieci urodzone w lipcu 2015 425
Asiula24 Fotki USG naszych kropeczek, fasolek, maleństw itd :) Dzieci urodzone w maju 2015 272
Kinia1 Zdjęcia USG naszych maluszków Staraczki 2013 w ciąży 30
Marcelinaa Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....) Dzieci urodzone w czerwcu 2013 5332
Ania_789 Zdjecia naszych grudniowych Maluszkow (USG i nie tylko) Dzieci urodzone w grudniu 2012 186
T Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....) Dzieci urodzone w listopadzie 2012 643
sergeevna Relacje z wizyt u lekarza, zdjęcia USG i zdrowie naszych Skarbów Dzieci urodzone w grudniu 2011 649
Oli.B Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....) Dzieci urodzone w sierpniu 2011 5197
M Zdjęcia z USG naszych maleństw Dzieci urodzone w lipcu 2011 630
K Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG Archiwum mam styczniowych'11 1318
Mysza84 Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow Dzieci urodzone w listopadzie 2010 2116
E Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:)) Archiwum mam wrześniowych'10 498
kiniusia Zdjęcia USG Naszych dzieciątek :))) Dzieci urodzone w sierpniu 2010 1199
K Zdjęcia naszych kruszynek z USG Archiwum mam sierpniowych 259
megi24 Zdjęcia USG naszych dzieciaczków Dzieci urodzone w kwietniu 2009 54
AMK USG Naszych Maleństw Dzieci urodzone w marcu 2008 159
Doticzka Pierwsze zdjęcia USG naszych dzidziusiów:) Dzieci urodzone w grudniu 2007 132
sylwia31 Zdjęcia Usg Naszych Pociech Dzieci urodzone w sierpniu 2007 3
siwucha12 USG Naszych maleństw... Dzieci urodzone w czerwcu 2007 688
martula25 usg naszych pociech Dzieci urodzone w lutym 2007 327
P USG naszych Pociech Galeria brzuszków 203
P Zdjęcia USG naszych Pociech. Zapiski archiwalne listopadówek 54
Elżbietka USG naszych Słoneczek :)+interpetator skrótów USG Dzieci urodzone w styczniu 2007 348
kate_less Galeria zdjęć USG naszych dzieciaczków.... Dzieci urodzone w grudniu 2006 215
Mystriousmc USG 8 tydzień Ciąża, poród, połóg 11
K Czy to ciąża bliźniacza? Potrzebuję porady 6
Maraton Tydzień ciąży z OM i USG Potrzebuję porady 23
S BADANIE USG W CIĄŻY Ciąża, poród, połóg 21
M Kiedy pierwsze usg? Ciąża, poród, połóg 48
anio0 USG, badania prenatalne - chwalimy się wizytami! Październikowe mamy 2021 13
S BADANIE USG W CIĄŻY Ciąża, poród, połóg 29
P USG - brak owulacji? Staramy się 3
K Oznaczenia na usg Potrzebuję porady 0
K Usg 3/4d bydgoszcz/ torun / trojmiasto Ciąża, poród, połóg 0
Flowersik Usg z partnerem Lublin Poleć szpital, lekarza, położną 1
P Duże różnice w USG wczesnej ciąży Ciąża, poród, połóg 22
O Usg u dziecka Potrzebuję porady 7
S USG w którym tygodniu? Potrzebuję porady 7
Julkova Nierówne uderzenia serca na usg?? Potrzebuję porady 2
Wanilia1994 Różnica w HCG a USG :/ Sierpniowe mamy 2021 20
mysza28 Usg genetyczne 21 tydzień ciąży Ciąża, poród, połóg 2
D 11 usg w 1 trymestrze ciąża zagrozona Ciąża, poród, połóg 15