reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

USG naszych malenstw

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Rozwiązania
0
Witam moze powklejamy zdjecia naszych pociech co sprobuje zaczac ;)

reklama

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Rozwiązania
0
Mam male problemy wiec zajme sie tym jutro jestem padnieta :laugh:

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Rozwiązania
0
Ja nie mam pojecia jak wklejac zdjecia , zreszta nigdy asem komputerowym nie bylam :) jak juz sie naucze to napewno wam pokaze moja kruszynke , od ostatniego usg pewnie bardzo urosla :laugh:
gdy pierwszy raz moj gin robil dowcipne powiedzial .....no to zobaczmy czy cos sie tam chowa i ..o jest ciaza :laugh: ja na to o malo sie nie rozplakalam ze szczescia i zobaczylam taka malenka malenka fasolke :laugh: cudne uczucie , najpiekniejsze z dotychczasowych :D

K@si@

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Ja postaram się wkleić moje zdjęcia, jeszcze dzisiaj, nie wiem jak to wyjdzie bo nie mam skanera, więc będę robić im zdjęcia, no ale mam nadzieje, że się uda.

K@si@

Rozwiązania
0
No to wklejam moje maleństwo.
Poniżej w 5 tygodniu i 5 dniu - pęcherzyk ma 6 mm

A tutaj 8 tydzień, 6 dzień - dzidzi ma 17 mm

Nieźle urosło:)

K@si@

Rozwiązania
0
pati80 pisze:
Witam moze powklejamy zdjecia naszych pociech co sprobuje zaczac ;)
Czekam i czekam na te Twoje zdjęcia i doczekać się nie umiem, to przy nazwie jest za małe, wklej je tutaj. Chętnie zobaczę Twoja fasolkę
silunia pisze:
Ja nie mam pojecia jak wklejac zdjecia , zreszta nigdy asem komputerowym nie bylam :) jak juz sie naucze to napewno wam pokaze moja kruszynke , od ostatniego usg pewnie bardzo urosla :laugh:
Na bb jest instrukcja, ja też robiłam pierwszy raz i nie jest to specjalnie trudne, a jak będziesz miała problemy, to postaram się pomóc

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Rozwiązania
0
Kasiu nie mam neta w domu i na bb jestem , niestety , w godzinach pracy , wolalabym niczego nie trzymac osobistego tu na kompie , ale jak sobie zeskanuje zdjecia to sie postaram cos podrzucic , albo ktorejs z was do wklejenia ;D

K@si@

Rozwiązania
0
To w takim razie czekam cierpliwie:)

toja1979

Fanka BB :)
Miasto
Słupsk
Rozwiązania
0
k@si@! śliczna ta twoja fasolka! :)
ach jak to fajnie jest oglądać swoją kruszynkę na ekranie monitora! ;D

reklama

K@si@

Rozwiązania
0
toja1979 pisze:
ach jak to fajnie jest oglądać swoją kruszynkę na ekranie monitora! ;D
No, to juz nie taka kruszyna, teraz to juz bedzie miala z dwa i pól centymetra:) i dzisiaj rano przypomniala mi o swoim istnieniu;)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry