reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych malenstw

reklama
A ja swoje malenstwo zobacze po raz pierwszy dopiero 24 stycznia, to bedzie polowa 12 tygodnia. Ciekawe jakie bedzie?? Juz sie nie moge doczekac!!
 
a ja miałam isc na usg jutro ale z tą złamana nogą nic z tego muszę czekac 4 tygodnie bbbbbbbbbuuuuuuu
strasznie mi smutno :(
 
Widzę, że Wy nie macie jakoś zamiaru umieszczać zdjęć, a ja wprost przeciwne wklejam kolejne dwa z 13 tygodnia i 2 dnia ciąży. Na pierwszym widać dzidzi z tyłu, kręgosłup i ucho, a na drugim jest buźka, brzuszek i trochę pępowiny. Widziałam dużo więcej niż na zdjęciach, bo oglądałam rączki, maleńkie paluszki i nóżki. I wszystko było cudownie widać, a dzidzi ma już prawie 7 cm.
 
Witam serdecznie z lipcóweczek  :) śliczne zdjęcia  ;D ja też niedawno byłam(w 12tyg),niesamowite przeżycia  :) K@siu intryguje mnie Twój suwaczek  ::) mamy takie same o ile się nie myle...a różne terminy   :) ciekawe ktora pierwsza  ;) pozdrawiam wszystkie Sierpnióweczki  :)
 
Mój suwaczek Corsini pokazuje termin licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, natomiast pierwsze usg wyliczyło termin na 3 sierpnia. A kiedy tak naprawdę urodzę to jak wiadomo, rzecz nie do przewdzenia. ;D
 
tak myslałam że od pierwszego dnia  ;) mój wlaśnie też, czyli od 19 października ;D może coś sknociłam? ::) pozdrawiam  :)
 
reklama
Do góry