reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg w 13 tc

Dołączył(a)
5 Październik 2020
Postów
8
Witam , wiem , że to może głupie pytanie , ale to moja 1 ciąża i się wszystkim przejmuję. Dlaczego te usg jest takie dziwne , zamazane ? Wogóle nie widać kształtów dziecka. Czy któras też tak miała?
 

Załączniki

  • 20201005_154246.jpg
    20201005_154246.jpg
    482,9 KB · Wyświetleń: 1 780
reklama
Rozwiązanie
U Ciebie ja bym tak obstawiała, ale dla pewności skonsultowałabym się z dobrym lekarzem. Są specjaliści medycyny płodowej, oni się znają na usg. Moja pani dr. miała nawet problem jak włączyć sprzęt? :o Mam nadzieję, że szybko usłyszysz dobre wieści. Trzymam za Was kciuki 😊
IMG_20201006_005223.jpg
Tylko takie zdjęcie masz ? Wygląda trochę jakby była próba łapania przezierności, ale dziwnie nie bokiem tylko tyłem, to drugie chyba jest z pomiarem crl i wygląda na pierwszy rzut oka lepiej, ale też bez szału. Dzidzuś się mocno ruszał? Słabe to zdjęcie, a to ważne usg, masz opis taki porządny ze wszystkimi pomiarami itd.? Jak nie to może powtórz u kogoś z lepszym sprzętem...
Mam tylko to.
 

Załączniki

  • 20201005_174549.jpg
    20201005_174549.jpg
    724,5 KB · Wyświetleń: 94
  • 20201005_174648.jpg
    20201005_174648.jpg
    686 KB · Wyświetleń: 88
reklama
To jest kolejne zdjecie z serduszkiem albo jakimiś przepływami, nie masz żadnego papierowego opisu do zdjęć? To było u Twojego prowadzącego czy gdzieś zewnetrznie robiłaś samo usg? Robiłaś test pappa? Czasem jest tak że opis dają dopiero po wynikach skorygowanych z pappa, ale to byś chyba wiedziala?
U prowadzącego , nic nie robiłam i nic więcej nie dostałam.
 
U prowadzącego , nic nie robiłam i nic więcej nie dostałam.
Przemyśl w takim razie czy nie zrobić gdzieś jeszcze prenatalnego u specjalisty z certyfikatem... Może to tylko kwestia zdjęć/sprzętu czy coś ale to zdjęcie nie wydaje się być dobre na oko laika- np. moje dziecko na obydwu usg wykonywanych w podobnym czasie wyglądało inaczej. Nie zrozum mnie źle - nie chce straszyć ani żebyś się bez sensu martwiła, ale nie masz żadnej informacji ani opisu, a tak też nie powinno być.
 
reklama
U Ciebie ja bym tak obstawiała, ale dla pewności skonsultowałabym się z dobrym lekarzem. Są specjaliści medycyny płodowej, oni się znają na usg. Moja pani dr. miała nawet problem jak włączyć sprzęt? :o Mam nadzieję, że szybko usłyszysz dobre wieści. Trzymam za Was kciuki 😊
IMG_20201006_005223.jpg
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry