reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG zwykłe i 3D

kika77

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2005
Postów
358
cześć
byłam dzisiaj na usg.moja dzidzia sie rusza i bije sreduszko:) obecnie jestem w 9 tyg, a dzidzia wygląda jak miniatura człowieczka. dalej biorę duphaston, a w piatek na badanie.
 
reklama
Ale fajnie Kika :laugh: To musi być niesomawite przeżycie zobaczyć takiego małego bobaska w brzuszku. Ja idę do nowego gina dopiero w czwartek - będę wtedy w 10 tygodniu. Mam nadzieję,że tez zobaczę moją dzidzię. A dlaczego bierzesz duphaston. Mi poprzedni lekarz nic takiego nie przepisał.
 
duphaston biore dlatego że 3 lata temu poroniłam w 7 tyg. więc teraz dla pewności wolę brać. jezeli chodzi o uczucie to jest niesamowite jak widzisz swoje maleństwo i że się rusza a to jest najwazniejsze.
 
index.php
 
Ale macie fajnie, ja jeszcze nie miałam USG, już nie mogę się doczekać! 22.03 mam kolejną wizytę u Gin, pewnie wtedy dostanę skierowanie.
Teddy jesteśmy dokładnie w tym samym tygodniu! Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego Misiaczka
 
Ale fajne zdjęcie :laugh: Ja byłam wczoraj na USG. Niesamowite przeżycie! Maluszek fikał koziołki, widziałam bijące serduszko i kręgosłup. Gin się trochę naszukał pępowiny, gdyż jak określił: maluszek lubi się wiercić:-) Wszystko jest w porządku, bobasek jest o tydzień "do przodu". Tak więc, albo szybciej dojrzewa, albo będzie duży. Fotki na razie nie mam, to wam się nie pochwalę. Pozdrawiam Was, wasze duuuuże fasolki lub małe krasnalki ;D
 
cześć
ja też mam zdjecie usg ale nie wiem jak wam pokazać. u mnie fajnie widać całą dzidzię w 9w1d która ma 22 mm i akurat jest przodem do zdjęcia :) jeśli mi napiszecie jak wkleić fotkę to wam pokarzę :)
 
Witajcie!!! Ja wróciłam właśnie z usg. Moja fasolka ma ok 30 mm i rozwija się dobrze.Szkoda,że nie mamy w przychodni takiego usg które robi zdjęcia.Widziałam tylko na ekranie a chętnie bym się z wami podzieliła moją radością.Następne usg będę miała za 3 tygodnie.POZDRAWIAM!!!
 
reklama
Do góry