reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usypianie naszych kochanych misiakow

Filip dzisiaj śpi pierwszy raz sam w swoim pokoju na nowym łóżku...ciekawe jaka ta noc będzie hihih
Zasnął szybciutko tylko musiałam siedzieć na krzesełku obok łóżka ;-)
 
reklama
Klaudia - trzymam kciuki! Jakie łóżeczko kupiliście Filipkowi?

Mi Ola robi co raz częściej miłe niespodzianki - przesypia nocki sama w swoim pokoju :) Póki co mało razy tak się zdarzyło, ale się zdarzyło! :)
 
Ola póki co śpi na zwykłej wersalce, a łóżeczko robi za barierkę ;)
Małymi krokami myślę nad kupnem jakiegoś łóżka - ale jeszcze nie wiem jakie :happy:
Filipek fajne łóżeczko dostał :)
 
Klaudia - i jak nocka ?
mamjakty- u nas na odwrót, bo Ola zaczęła do nas przychodzić ( czasami ) w nocy ciągnąc swój kocyk, jak to słodko wygląda :)
 
Brawo dla Filipka - widać łóżeczko bardzo Mu spasowało :)) Oby tak dalej! :)

A Ola wczoraj zaraz po moim poście, w którym ją pochwaliłam - przebudziła się :p Niby jeszcze zasnęła, ale za niedługo znowu mnie zawołała :)
Ale mi to nie przeszkadza tak na dobrą sprawę, bardzo lubię z nią spać :D
 
Klaudia gratuluję i oby tak dalej!
my niedługo bedziemy się przeprowadzać,więc Alex też będzie miał swój pokoik i wtedy zaczniemy nauke samodzielnego spania,a póki co w przyszłym tygodniu facet ma odebrać łóżeczko-sprzedaliśmy je bo tylko miejsce zajmuje.
stan nienaruszony
 
a nam młody zaczął górą wychodzic i tu skaplikowała sie sytuacja z zasypianiem... jak nie spi w ciagu dnia jest padniety i nie próbuje wychodzic gorzej jest gsy sie przespi to potem wojuje do 10tej albo lepiej
 
reklama
Filip nowe łózko bardzo polubił!
i przez dzień i wieczór zasypia w nim, ja muszę niestety siedzieć obok póki nie zaśnie;-)
Noc albo cała przespana, albo budzi się na jedną "flachę".
 
Do góry