reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Utrata równowagi ??

Carola320

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Grudzień 2020
Postów
56
Dziewczyny jak zawsze proszę Was o poradę bo nie wiem co myśleć synek gdy siedzi zdarza mu się tracić równowagę tzn. chwieje się np. siedzi bawi się zabawka i to tak wygląda jakby chciał polecieć do tyłu czasami jest to 3-4 razy pod rząd synek 11 miesięcy czy to normalne??
 
reklama
Kiedy zaczął siedzieć samodzielnie? Nie wiem dokładnie w jakim stopniu trafi równowagę ale generalnie ma takie prawo w tym okresie niedawno nabył taka umiejętność jak siedzenie więc musi trochę to podszkolić;) warto zawsze wspomnieć pediatrze dla pewności niech rzuci okiem;)
 
Kiedy zaczął siedzieć samodzielnie? Nie wiem dokładnie w jakim stopniu trafi równowagę ale generalnie ma takie prawo w tym okresie niedawno nabył taka umiejętność jak siedzenie więc musi trochę to podszkolić;) warto zawsze wspomnieć pediatrze dla pewności niech rzuci okiem;)
Usiadł tak stabilnie w 10 miesiącu nawet trochę po dziś skończył równe 11 miesięcy to wygląda trochę tak jakby zawiał silny wiatr i nim zakołysało ...
 
Jesli dopiero co opanowal siadanie to moze nie byc nic niepokojacego. Moja corka usiadla na 5 miesiecy i tez leciala do tylu jak np szybko chciala cos u gory zobaczyc, jak sie bardzo ekscytowala czyms itd, zwyczajnie tracila rownowage ale szybciutko przewracala sie na brzuch, na cztery i spowrotem siadala. Wazne zeby za dzieckiem bylo bezpiecznie, zeby upadek nie spowodowal krzywdy, z czasem dziecko automatycznie unosi lekko glowke jak sie zachwieje do tylu i upadnie na plecki. U nas tez swietnie sie sprawdzila mata z puzzli piankowych przy uczeniu sie i opanowywaniu kazdej fizycznej nowosci bo wiadomo, upadkow, potyczek nie brakuje kiedy maluch cos ćwiczy:p
 
Do góry