reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem?

ulisia

chustomama :)
Rozwiązania
0
Zapisujcie się wstępnie, potem ustalimy dokładnie miejsce i termin:

1. ulisia

reklama

DZIULKA78

uzalezniona od BB
Miasto
FR
Rozwiązania
0
jaaaaaaaaaaaa ale nad srodziemne!!!!:))) kurcze chcialabyyym:)

ulisia

Rozwiązania
0
no to dawaj - w samolot i nad Bałtyk :-) bo nad Śródziemne to wiele z nas nie będzie chyba sobie mogło pozwolić... :-(

DZIULKA78

uzalezniona od BB
Miasto
FR
Rozwiązania
0
wieeem!!!!!!!!!! zarezerwuje kampingi 400-500 euro za domek za tydzien w sezonie i kilka takich zarezerwuje i pogode mamy gwarantowana bo u nas prawie non stop slonce:)) a w lato tropiki:))))))

ulisia

Rozwiązania
0
dziulka byłoby super... ale my bez auta... a na samolot to nas na pewno nie stać...

DZIULKA78

uzalezniona od BB
Miasto
FR
Rozwiązania
0
no dokladnie..jak kuzynka mi pisze o cenie smazonej ryby nad Baltykiem to wlos sie jezy! przegiecie! wlasnei tam powinno byc tanio bo morze! a Lazurowe ma to do siebie ze jest cudooowne i to sloneczko:))) na nk mam foty z ST RAPHAEL z 2009 roku:) cale lazurowe zjezdzilam rowno -nie chcale sie-ale tam jest tak pieknie ze gdyby nie maz to bym sie tam przeprowadzila nawet dzisiaj! Maz nie chce bo jak twierdzi- w domu by mnie widzial tylko w nocy i w zime bo non stop bym dupencje w wodzie moczyla:))) a po drugie chlop nie lubi slonca i upaluuu wrrrr!

ULISIA wejdz sobie na www.opodo.fr i zrob symulacje lotu tak na 2-3 mce przed podroza a np miesiac przed to zobaczysz roznice:) my do PL za dwa bilety w obie strony zaplacilismy 412 euro a jakbym chciala tak z miesiac przed to 560 euro za JEDEN! taka roznica jest.

Ida Sierpniowa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
2. my:D
a co do miejsca, to my proponujemy sprawdzony pensjonat w Pobierowie:D bo nie będę ukrywać że nasz udział zależałby od wybranego miejsca właśnie i systemu zmian w męża pracy...

dawidowe

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ja bym sie nawet pisała ale to wszystko bedzie zalezało od przyjazdu meza, mojego powrotu do pracy i złobka.

reklama

ulisia

Rozwiązania
0
Ida - a czym się da dojechać do Pobierowa? I jak ceny? co do terminu to ja jestem bardzo otwarta... :-)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry