reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem?

reklama
My byliśmy w Mikoszewie w ośrodku Barcelona, a teraz coraz częściej myślimy o Chorwacji końcem sierpnia...kusi przede wszystkim plaża kamienista bo teraz nad morzem szału dostawałam, tak Franek darł do piasku i chciał go jeść...
 
Straszny wiatr wiec troche dylematów było w kwestii ubrania - jaka czapka, jaka kurtka itd. My raczej dalecy od przegrzewania ale troche gdybaliśmy co ubrać bo wiatr naprawde dawał rade. No i ten piasek...to kłopot spory bo my musieliśmy cały czas mieć oczy dookoła głowy, sekunda nieuwagi i juz łapki z piasku do buzi. Poza tym ok, na spacery super. Płaciliśmy 90 zł od osoby z wyżywieniem, Franek gratis.
 
A jaka cena? Mnie napisali 100zł za 2 doroslych i 2 dzieci i wydaje mi sie duzo zwlaszcza, ze to przed sezonem.
 
my też płacimy 100zł bo to niezależnie ile osób śpi,płacimy za pokój,jedziemy w trójkę, a w sezonie biorą 150zł, na stronie pisało ,że od 35-50zł, ale chyba niezaktualizowali cen,zwłaszcza teraz po podwyżce VAT-u ,w większości chcą koło 50-70zł w sezonie,
Myślę, że taką cenę mają też z powodu, że jest blisko do morza,także nie trzeba kilometrów tachać ze sobą tobołków.:-)
 
reklama
A mnie akurat na bliskości morza nie zależy, bo nie mam zamiaru się wylegiwać, a kwatera ma służyć jako miejsce do spania, bo nas przeważnie nie ma całymi dniami.
 
Do góry