reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co ja mam się ubrać?

Dokładnie aktualna moda sprzyja krąglejszym kształtom! I nawet z dodatkowymi kg można się stylowo ubrać:) z racji braku czasu szperam online i wyszukuję fajnych ciuszków z dobrą jakością, w sklepie netmoda.pl można upolować wiele modnych rzeczy, za naprawdę okazyjną cenę
 
reklama
Zgadzam się dodatkowe kilogramy nie są niczym złym i w internecie można znaleźć wiele fajnych ciuszków. ;) Tak jak wspomniałaś z powodu braku czasu internet na prawdę pomaga w znalezieniu fajnych ubrań.
 
Ja też lubię boyfriendy mimo, że figurki modelki nie mam no i może dodają paru kilogramów. Jakoś się tym za specjalnie nie przejmuję :) Lubie je zestawiać z kurtką ramoneską i trampkami. Ostatnio widziałam fajne ramoneski skórzane na netmoda
 
Boyfriendy wyglądają spoko, ale nie dla mojej figury i nie dla mojego wzrostu ;) chociaż z ramoneską... nie wiem, ja akurat ramoneskę noszę do wszystkiego właściwie i dziś pierwszy raz już założyłam swoją z Karibu rozpoczynając wiosenny sezon :biggrin2: mam ją już długo i wciąż dobrze wygląda, skórzane kurtki to klasyka klasyki :)
 
Dokładnie skórzane kurtki to niezastąpiona klasyka. Jednak ja oprócz ramoneski na wiosnę postawiłam na stylowe żakiety z zoio. Myślę, że fajnie mieć taką rzecz w swojej szafie, zawsze taki dodatek przyda się np. do sukienki.
 
Przejrzałam sobie z ciekawości co mają w tym sklepie i faktycznie jest ok. Widzę,że sporo promocji na T shirty co mnie w sumie cieszy i może sobie zamówię. Bo w ostatnim czasie chciałam nieco uzupełnić swoją garderobę....
A i koniecznie muszę sobie zamówić jakieś sandałki na lato bo stare sandałki nie nadjaą się już do użytku :p https://answear.com/p/klapki-i-sandaly-2692-k.html
Co sądzicie o tych?
middle2_img_1389767.jpg


Miała któraś z Was buty z gumy? Wygodne czy sobie odpuścić?
 
Ostatnia edycja:
Boyfriendy wyglądają spoko, ale nie dla mojej figury i nie dla mojego wzrostu ;) chociaż z ramoneską... nie wiem, ja akurat ramoneskę noszę do wszystkiego właściwie i dziś pierwszy raz już założyłam swoją z Karibu rozpoczynając wiosenny sezon :biggrin2: mam ją już długo i wciąż dobrze wygląda, skórzane kurtki to klasyka klasyki :)

Mam ten sam problem z boyfriendami... Jakoś wyglądam w nich jak klocek ;/
 
mysle od jakiegos czasu zeby jednak zmniejszyc swoja gerderobe bo po co mi az tyle ciuchow.. i vtak zazwyczaj ubiera sie kilka rzeczy na krzyz
 
reklama
Staram się myśleć w sposób eco i raczej nowych ubrań nie kupuję chyba, ze coś się zuużyje. Jeżeli już mam ochotę na jakiś zakup to kupuję z drugiej reki, żeby ta konsumpcja była mniejsza czyli albo second handy albo portale ze sprzedażą ciuchów używanych :) tanie, modne i porządne rzeczy - czasem nawet nie używane.
 
Do góry