reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w co ubieracie maluchy do spania?

Ubieram tylko w pajaca pod spodem koszulka na ramiączkach lub z krótkim rękawkiem, śpi pod kołderką - śpi jak susełek i nigdy nie zamrzła:),
W pokoju ma 19-20 stopni
 
reklama
Ja mała ubieram tylko w pajacyk.A jesli chodzi o dobrą pościel to polecam Feretti.Naprawde rewelacja.Ma wypełnienie, które sprawia,że maluch kiedy jest ciepło się nie przegrzewa i kiedy jest chłodniej nie zmarznie.Pozatym możesz ją spokojnie prać i nic się nie dzieje - kołderka się nie zbija ani nie traci kształtu.Do tego jest też podusia.Oczywiście całkowicioe płaska.Bardziej po to,żeby główka sie nie pociła.Ja sprawdziłam i mogę polecać z czystym sumieniem :)
 
witam. maja spi w body z krotkim rekawkiem a na to pajac. i spi pod kolderka:-) wstaje ciepla ale nie zgrzana.taka w sam raz:-) w ciagu dnia temp. w pokoju ok 20-21C. do spania kaloryfery zupelnie zakrecone wiec temp. wtedy wynosi jakies 18-19C.
 
Ostatnia edycja:
Mój synek śpi róznie: raz w pajacu, raz w body z długim rekawem i półśpiochy- ogolnie róznie co sie pod ręke nawinie. Odnośnie przykrycia to śpi pod kocykiem bawełnianym, albo specjalnym ekologicznym. W pokoju jest temp. 20-23stopnie i nie marznie. Czasami ma rąckzi zimne, ale poza tym cieplutki :)
 
możecie mi podać namiary na tę pościel Feretti? skoro tak mówicie to warto spróbować bo nie chciałabym ubierać go na noc na cebulkę to musi być niewygodne. nie muwię o maluchach do 3mies ale mój już jest duży!! ma prawie 10 miesięcy!!:p
 
Myślę że ta pościel jest dostępna w większości sklepów z artykułami dziecięcymi. Ja przynajmiej kupiłam w takim sklepie. Cały zestaw (kołderka poduszeczka i ochraniacz do łóżeczka + poszewki) kosztował ok 250 zł. W internecie też jest dostępna. Strona www.feretti.pl (jest tu spis sklepów w których jest dostępna posciel feretti w każdym województwie)
 
Ostatnia edycja:
Ja też jestem zadowolona z tej poscieli-Oli pod nia śpi:tak:i nigdy się nie spocił ani nie zmarzł........................jak jest przykryty......bo ciągle się rozkrywa hehehe
 
A ja zakladam bodźki z dlugim i spiworki grobaga, jestem bardzo zadowolona i mala nigdy sie nie rozkopie i nie odkryje, a jak zimniej to jeszcze gore od pizamki dokladam i mala zawsze ma cieplo:)
 
reklama
Mój w śpiworku nie chciał nigdy spać.raż włożyłam to musiałam szybko wyciągać bo się darł jak opętany:-D.Rożek i otulaczek po urodzeniu tez nie był dla niEgo ............ciagl wyciągaŁ TE SWOJE ŁAPKI
 
Do góry