reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

I sorry za zamieszanie laski, ale zawsze powtarzałam sobie, ze jak zobaczę cień różowej kreski na pinku to będę pewna, ze to to. Otóż nie, obiecuje wszem i wobec, ze wstawię tu teraz już tylko porządną kreske potwierdzona beta 👍 trzymam dalej za was kciuki a ja muszę kilka dni odpocząć bo dostałam dzisiaj ta beta jak z liścia 😩
Tulę 🥺
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂
Pomóżcie i podzielcie się doświadczeniem, bo pewnie spora część z was ma już dzieci, a ja nie..
Beta badana 15 dpo, wynik 189
Kolejna po 4 dniach (96h), wynik 1094, przyrost rzędu 140%
Kolejna po 48h os ostatniej, wynik 2769, przyeost rzędu 150%.
Czy to normalne ze jest taki duży przyrost procentowy?
Wczoraj wyłam u lekarza, ładny pęcherzyku w USG, adekwatny do wielu ciazy, ale lekarka mnie na straszyła mówiąc, że te przyrosty są za duże, że powinny być niższego rzędu...
Od wczoraj jestem w nerwach.
Jakie są wasze doświadczenia z procentowymi przyrostami na początku ciąży? Macie zdrowe dzidzie z takich przyrostów?
Szykować się na coś negatywnego
 
Hej dziewczyny 🙂
Pomóżcie i podzielcie się doświadczeniem, bo pewnie spora część z was ma już dzieci, a ja nie..
Beta badana 15 dpo, wynik 189
Kolejna po 4 dniach (96h), wynik 1094, przyrost rzędu 140%
Kolejna po 48h os ostatniej, wynik 2769, przyeost rzędu 150%.
Czy to normalne ze jest taki duży przyrost procentowy?
Wczoraj wyłam u lekarza, ładny pęcherzyku w USG, adekwatny do wielu ciazy, ale lekarka mnie na straszyła mówiąc, że te przyrosty są za duże, że powinny być niższego rzędu...
Od wczoraj jestem w nerwach.
Jakie są wasze doświadczenia z procentowymi przyrostami na początku ciąży? Macie zdrowe dzidzie z takich przyrostów?
Szykować się na coś negatywnego
Nie istnieje za duży przyrost. Jest w normie. Ciesz się, że jest duży bo niedługo itak zwolni i będziesz panikowała, że za niski. 😉
 
Nie istnieje za duży przyrost. Jest w normie. Ciesz się, że jest duży bo niedługo itak zwolni i będziesz panikowała, że za niski. 😉
Jejku, dobrze rozumiem słyszeć... Ale wiecie jak to jest gdy się słyszy " Za duży " Od lekarza-autorytetu...usze spróbować się wewnętrznie uspokoić... Pomóżcie 🙂
 
reklama
Do góry