reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

Ostatnio dużo o tobie myślałam @Itsaris. Nawet miałam pisać, tylko ciągle brak czasu. My znów usiłujemy nie trafić do szpitala.

Martwiłam się o Tobie i chyba jest o co. Jak ma pleśniawki to możliwe, że lapnela grzybicę. Musi więc być osłabiona. Może lekarz zapodaj nystatynę, albo inny dobry lek. Współczuję ci Kochana. Wiem jak to boli jak nasze maleństwa słabną. Dzielna jesteś niesłychanie. Nawet jak milczę to jestem, choć brak czasu na pisanie.

Wiesz... Ja wciąż ściągam mleko...
Szacun dziewczyno. Przy 2 dzieci jak ty znajdujesz czas na ściąganie mleka. Podziwiam:)
 
reklama
Pierwszy raz z Tosią zbieramy 1 % podatku. W zeszłym roku byłam jeszcze zbyt zagubiona w tym wszystkim co się działo w naszym życiu 🙄 Lekarze, rehabilitację, hospicjum, załatwianie miliona dokumentów.... I odpuściliśmy fundację i 1 %.
Ale w tym roku ruszamy do działa z pełną parą! 💪😄Cały czas potrzebujemy wsparcia, a rozliczenia z PITów mogą nam bardzo pomóc. Już o tym wspominałam. Właśnie teraz większość z Nas rozlicza swoje PITY. Dlatego bardzo proszę żebyście pamiętały o Tosi :) wspominały o Niej koleżankom, rodzinie - gdzie się da :)
Dostałyśmy z Fundacji dostęp do darmowego programu Pitax, gdzie można się rozliczyć i tak już są wpisane dane Tosi.
Poza tym, czekam na dodruk ulotek i wizytówek Tosi. Jeżeli macie komu rozdać, albo dostałyście ostatnio za mało, napiszcie do mnie, a wyślę do Was. 🗞📨📬
💐Jestem Was bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie. To forum jest dla mnie wyjątkowym miejscem, jesteście ze mną od tego 20 (!) miesięcy :) ponad półtora roku zawiłej, pełnej zaskoczeń - drogi od ciąży po dziś dzień.
Nie raz już mi pomogłyście, poznałam cudowne osoby, cały czas mnie wspieracie. Mnie i Tosie :) dziękuję Wam za wszystko 🌹
❤❤❤❤❤
❤❤❤❤❤
P. S. Z Tosią od tygodnia jest słabo... Ma pleśniawki, mało je... Nie wiem dlaczego bardzo spadła Jej Saturacja, często dostaje tlen, bo sinieje jak śpi. Poza tym miałyśmy prześwietlenie kręgów szyjnych ( ze względu na turnus Medeka) i okazało się, że ma zrośniętych kilka kręgów. Wizytę u lekarza mamy na początku marca. Skonsultuje się też z osobami z turnusu--czy w takim stanie Tosia w ogóle może ćwiczyć Medeka.... 😔
Na razie wszystkie zajęcia mamy odwołane.
Kurczę, wyobrażam sobie co przeżywasz...Dostała Tosia jakiś lek na pleśniawki? Zajęcia macie odwołane z jakiego powodu, zrośnietych kręgów?
 
A możesz podać nr Krs ?

KRS 0000387207
Fundacja Serca dla Maluszka
Cel szczegółowy : ANTONINA Podpora



IMG_20200218_192756.jpg


❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
@Destino jestem z Tobą myślami.... Też nadal ściągam mleko. Podziwiam Cię, że dajesz radę przy dwójce 🤗
@kasiak85
Tosia dostała najpierw nystatyne, ale nie zeszły po niej, więc teraz mamy drugi lek na F ( nie pamiętam nazwy). Już jest lepiej, pleśniawki prawie zniknęły. Jednak ta miska Saturacja i sienienie bardzo mnie martwi. Zmniejszyliśmy żelazo od stycznia, na zlecenie lekarza i może to znowu spadek żelaza... Tak jak wtedy we wrześniu. Obserwujemy. A zajęcia ma odwołane, bo jest w tak kiepskiej kondycji. Siedzimy w domu od tygodnia....

----------------------------------------------------------
Możesz rozliczyć swój PIT w darmowym programie i od razu przekazać dla Tosi swój 1 % podatku :

❤DZIĘKUJEMY ❤

KRS 0000387207
Fundacja Serca dla Maluszka
Cel szczegółowy : ANTONINA Podpora
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Marciątko
Tosoa ma się dobrze :) kontrolę uszek mamy za tydzień. Kilka dni było dobrze, ale znowu Tosia zaczela rzucać aparatami i mam wątpliwość, czy już ma zdrowe uszko.
ALBO jets to zwiazane z zębami, bo uwaga uwaga Tosia ma drugiego zęba! :)
Górna jedynka 🦷😎
Co najlepsze, nie wiem kiedy jej wyszedł! Nauwazyla to neurologopeda. A ja bym w takim szoku! Wyobraźcie sobie moją minę jal.zobaczam u Tosi kawałek górnego zęba xD
Tośka jest cudowna, strasznie dużo się uśmiecha ostatnio. Rozczula i roztapia moje serce. Nie tylko moje, a wszystkich którzy zobaczą jak śmieje się jej buzia razem z oczkami.
Lepiej teyzma głowę 💪 zmienia jej się głos. Kombinuje strasznie, żeby coś z siebie wydusić. Lubi jeść znowu obiadki, nawet łyżeczką. Apetyt ma super, aż brakuje mi mleka 🤷‍♀️ przekręca się na boczki. A.jek głównym celem i umiejętnością jets przekręcanie się z brzucha na plecy.... To super. Umiejętność, tylko fajnie jakby chciała trochę na nim poleze... A ta MAŁA AGENTKA, położona na brzuchu od razu cyk na plecy i się cieszy. 😆 Cudna jest,.kochana ❤ jak nachylam się nad jej twarzą i gadam, Tośka się cieszy i wali mnie rękami po twarzy. Trochę mocno, ale może to wyraz Jej radości i miłości ❤😄
Dużo się u nas dzieje. Staramy się wyjść na prostą. Staramy się żyć. Mieć czas dla sioebie na wzajem i czas oddzielnie. Dopiero od niedawna zaczęliśmy jakoś układać sobie to nasze życie. Nie zatracić siebie w tym wszystkim. A postępy Tosi i Jej Cudowny uśmiech daje nam kopa do życia. Mi daje taką chęć do życia. Są gorsze dni, to nieuniknione. Jednak trzymam się tego co najlepsze,.to co najpiękniejsze.
Niech ten czas, te chwile trwają ❤❤❤❤❤
 

Załączniki

  • IMG_20200306_204648_059.jpg
    IMG_20200306_204648_059.jpg
    148,3 KB · Wyświetleń: 732
  • IMG_20200306_163917.jpg
    IMG_20200306_163917.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 774
  • InShot_20200304_175839586.jpg
    InShot_20200304_175839586.jpg
    672,4 KB · Wyświetleń: 746
  • IMG_20200228_210257_779.jpg
    IMG_20200228_210257_779.jpg
    153,3 KB · Wyświetleń: 695
Do góry