reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

No nie dziwię się, że Was rozczula ten uśmiech i radość w oczach. Dobrze, że zaczynacie powoli układać tą Waszą codzienność. To bardzo wazne, zeby sie nie zatracić, zwłaszcza w sytuacji kiedy dziecko wymaga tak szczególnej opieki. Powiedz czy znajdujrsz czasem chwilę dla siebie, masz taka możliwość? Cudnie się ogląda zdjęcia Tosi. Gratuluję kolejnego ząbka. Miłego dzionka:)



UOTE="Itsaris, post: 19227310, member: 183448"]
@Marciątko
Tosoa ma się dobrze :) kontrolę uszek mamy za tydzień. Kilka dni było dobrze, ale znowu Tosia zaczela rzucać aparatami i mam wątpliwość, czy już ma zdrowe uszko.
ALBO jets to zwiazane z zębami, bo uwaga uwaga Tosia ma drugiego zęba! :)
Górna jedynka 🦷😎
Co najlepsze, nie wiem kiedy jej wyszedł! Nauwazyla to neurologopeda. A ja bym w takim szoku! Wyobraźcie sobie moją minę jal.zobaczam u Tosi kawałek górnego zęba xD
Tośka jest cudowna, strasznie dużo się uśmiecha ostatnio. Rozczula i roztapia moje serce. Nie tylko moje, a wszystkich którzy zobaczą jak śmieje się jej buzia razem z oczkami.
Lepiej teyzma głowę 💪 zmienia jej się głos. Kombinuje strasznie, żeby coś z siebie wydusić. Lubi jeść znowu obiadki, nawet łyżeczką. Apetyt ma super, aż brakuje mi mleka 🤷‍♀️ przekręca się na boczki. A.jek głównym celem i umiejętnością jets przekręcanie się z brzucha na plecy.... To super. Umiejętność, tylko fajnie jakby chciała trochę na nim poleze... A ta MAŁA AGENTKA, położona na brzuchu od razu cyk na plecy i się cieszy. 😆 Cudna jest,.kochana ❤ jak nachylam się nad jej twarzą i gadam, Tośka się cieszy i wali mnie rękami po twarzy. Trochę mocno, ale może to wyraz Jej radości i miłości ❤😄
Dużo się u nas dzieje. Staramy się wyjść na prostą. Staramy się żyć. Mieć czas dla sioebie na wzajem i czas oddzielnie. Dopiero od niedawna zaczęliśmy jakoś układać sobie to nasze życie. Nie zatracić siebie w tym wszystkim. A postępy Tosi i Jej Cudowny uśmiech daje nam kopa do życia. Mi daje taką chęć do życia. Są gorsze dni, to nieuniknione. Jednak trzymam się tego co najlepsze,.to co najpiękniejsze.
Niech ten czas, te chwile trwają ❤❤❤❤❤
[/QUOTE]
@Marciątko
Tosoa ma się dobrze :) kontrolę uszek mamy za tydzień. Kilka dni było dobrze, ale znowu Tosia zaczela rzucać aparatami i mam wątpliwość, czy już ma zdrowe uszko.
ALBO jets to zwiazane z zębami, bo uwaga uwaga Tosia ma drugiego zęba! :)
Górna jedynka 🦷😎
Co najlepsze, nie wiem kiedy jej wyszedł! Nauwazyla to neurologopeda. A ja bym w takim szoku! Wyobraźcie sobie moją minę jal.zobaczam u Tosi kawałek górnego zęba xD
Tośka jest cudowna, strasznie dużo się uśmiecha ostatnio. Rozczula i roztapia moje serce. Nie tylko moje, a wszystkich którzy zobaczą jak śmieje się jej buzia razem z oczkami.
Lepiej teyzma głowę 💪 zmienia jej się głos. Kombinuje strasznie, żeby coś z siebie wydusić. Lubi jeść znowu obiadki, nawet łyżeczką. Apetyt ma super, aż brakuje mi mleka 🤷‍♀️ przekręca się na boczki. A.jek głównym celem i umiejętnością jets przekręcanie się z brzucha na plecy.... To super. Umiejętność, tylko fajnie jakby chciała trochę na nim poleze... A ta MAŁA AGENTKA, położona na brzuchu od razu cyk na plecy i się cieszy. 😆 Cudna jest,.kochana ❤ jak nachylam się nad jej twarzą i gadam, Tośka się cieszy i wali mnie rękami po twarzy. Trochę mocno, ale może to wyraz Jej radości i miłości ❤😄
Dużo się u nas dzieje. Staramy się wyjść na prostą. Staramy się żyć. Mieć czas dla sioebie na wzajem i czas oddzielnie. Dopiero od niedawna zaczęliśmy jakoś układać sobie to nasze życie. Nie zatracić siebie w tym wszystkim. A postępy Tosi i Jej Cudowny uśmiech daje nam kopa do życia. Mi daje taką chęć do życia. Są gorsze dni, to nieuniknione. Jednak trzymam się tego co najlepsze,.to co najpiękniejsze.
Niech ten czas, te chwile trwają ❤❤❤❤❤
 
reklama
Tośka jest PRZE-CU-DNA byłam ciekawa co u Was i zajrzałam na profil na FB. Filmiki z uśmiechem i z Arią są boskie. Widać jakie macie szczęśliwe i spokojne dziecko. Miłość aż kipi 😍♥️ takich chwil Wam życzę 😘
 
@Marciątko
Tosoa ma się dobrze :) kontrolę uszek mamy za tydzień. Kilka dni było dobrze, ale znowu Tosia zaczela rzucać aparatami i mam wątpliwość, czy już ma zdrowe uszko.
ALBO jets to zwiazane z zębami, bo uwaga uwaga Tosia ma drugiego zęba! :)
Górna jedynka 🦷😎
Co najlepsze, nie wiem kiedy jej wyszedł! Nauwazyla to neurologopeda. A ja bym w takim szoku! Wyobraźcie sobie moją minę jal.zobaczam u Tosi kawałek górnego zęba xD
Tośka jest cudowna, strasznie dużo się uśmiecha ostatnio. Rozczula i roztapia moje serce. Nie tylko moje, a wszystkich którzy zobaczą jak śmieje się jej buzia razem z oczkami.
Lepiej teyzma głowę 💪 zmienia jej się głos. Kombinuje strasznie, żeby coś z siebie wydusić. Lubi jeść znowu obiadki, nawet łyżeczką. Apetyt ma super, aż brakuje mi mleka 🤷‍♀️ przekręca się na boczki. A.jek głównym celem i umiejętnością jets przekręcanie się z brzucha na plecy.... To super. Umiejętność, tylko fajnie jakby chciała trochę na nim poleze... A ta MAŁA AGENTKA, położona na brzuchu od razu cyk na plecy i się cieszy. 😆 Cudna jest,.kochana ❤ jak nachylam się nad jej twarzą i gadam, Tośka się cieszy i wali mnie rękami po twarzy. Trochę mocno, ale może to wyraz Jej radości i miłości ❤😄
Dużo się u nas dzieje. Staramy się wyjść na prostą. Staramy się żyć. Mieć czas dla sioebie na wzajem i czas oddzielnie. Dopiero od niedawna zaczęliśmy jakoś układać sobie to nasze życie. Nie zatracić siebie w tym wszystkim. A postępy Tosi i Jej Cudowny uśmiech daje nam kopa do życia. Mi daje taką chęć do życia. Są gorsze dni, to nieuniknione. Jednak trzymam się tego co najlepsze,.to co najpiękniejsze.
Niech ten czas, te chwile trwają ❤❤❤❤❤

Itsaris, gdzie kupujesz kreacje dla Tosi? Ta sukienka w sarenki jest boska a Tosia wygląda w niej cudownie!!! Aż mam ochotę ją schrupać, taka jest słodka!!! 💕
 
Z okazji Dnia Kobiet cudnej, małej kobietce Tosieńce wszystkiego najlepszego...mamie również.
2019-03-08%2007.47.35.jpeg
 
@anielka1 ostatnio nawet zrobiłam wpis na instagramie, właśnie o czasie wolnym, organizacji życia.... Tak jakoś ostatnio udaje nam się wszystko poukładać. Jesteśmy we dwoje z Tosią, bez pomocy, ale mamy czas dla siebie. Parę razy wyszłam na fitness, myślę że będę to kontynuować. Arek ma swoje mecze piłki nożnej. Staramy się wygospodarować chwilę dla siebie. :) a dojście do tego zajęło mi półtora roku tak naprawdę.... Idzie wiosna, może wskoczę na rower? :)
@Mamaminionka na FB więcej wrzucam i piszę. Tam też mogę pokazać filmiki, jak ktoś ma ochote czasem zerknąć na Tosię :) tak samo na instagramie. A czy Tosia to takie spokojne dziecko 🤔 no nie zawsze :D fakt, że ostatnio mega dużo się usmiecha. Jednak potrafi nam dać popalić.... Czasami z niej mała histeryczka, jak nakręci się płaczem, to nie umie przestać i już chyba sama nie wie dlaczego płacze. A z tymi łzami potrafi nagle zacząć się śmiać.... Dziś płakała nam na spacerze bez przerwy, wróciliśmy do domu to zaczęła się śmiać... Gdyby nie ograniczenia, które dała Jej choroba, myślę że byłaby niezłym rozrabiaką i rozstawiałaby nas po kątach 😉😊
@ilmenau sukienka chyba z Kappahla, prezent od przyjaciółki, w zestawie z kamizelką z futerka ❤️
@Chrząszczyk 1 dziękuję ❤️

Dziękuję za Wasze mile słowa ❤️🌼🏵️🌸💮❤️
 
Jak tam się miewają nasze dziewczyny??? [emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
W miarę ok :) zdrowe. Tosia od jakiegoś czasu wychodzi druga jedynka na dole, przed i w trakcie świąt przechodziłyśmy armagedon. Dwa dni jest lepiej, ale jeszcze ząb się nie przebił. Doskwiera nam brak rehabilitacji. Siedzę sama z Tosia u rodziców na wsi, tata Tosi został w mieście. Widujemy się w weekendy. Doskwiera mi strasznie ta cała sytuacja. Psychicznie jest mi bardzo ciężko. Zwłaszcza, że Tosia dużo płaczę, źle śpi w nocy. Brak sił na to wszystko.
Postaram się napisać coś więcej, teraz tak wboegu przed kąpielą Tosi....
 
reklama
Do góry