reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

Byłam u niej, lekarz dyżurny powiedział mi tylko że dalej jest bez zmian dalej niewydolna, reszta informacji od lekarzy prowadzących, z tego co zaobserwowalam to ma bardzo duży nalany brzuszek, lekarz mi mówił że tam się jej gromadzi woda czy chłonka...i w opłucnej...
 
reklama
Byłam u niej, lekarz dyżurny powiedział mi tylko że dalej jest bez zmian dalej niewydolna, reszta informacji od lekarzy prowadzących, z tego co zaobserwowalam to ma bardzo duży nalany brzuszek, lekarz mi mówił że tam się jej gromadzi woda czy chłonka...i w opłucnej...
To jest okroone, że patrzysz jak Twoje dziecko powoli umiera a Ty nie możesz nic zrobić... Dużo siły Ci przesyłam..
 
Witam. Czytam ten wątek od początku. Również urodziłam dziecko z zespołem Downa, wada serca. Przed porodem żaden lekarz nie dawal mojemu dziecku szans bo zrobił się uogolniony obrzęk plodu. Mimo przrciwności dziecko żyje. Na chwilę obecną jest rehabilitowany synek
 
Witam. Czytam ten wątek od początku. Również urodziłam dziecko z zespołem Downa, wada serca. Przed porodem żaden lekarz nie dawal mojemu dziecku szans bo zrobił się uogolniony obrzęk plodu. Mimo przrciwności dziecko żyje. Na chwilę obecną jest rehabilitowany synek
W jakim wieku jest Twój synek? Czy miał operacje serduszka?
 
Jaka ma wadę, ps ja też spotykałam na oddziale dzieci z ZD i wada serca i szybko się zbierały po operacjach, dlatego właśnie mnie martwi to że moja tak to ciezko przechodzi ale nam już w Zabrzu mówili jak się urodziła że ona ma bardzo ciężka wadę serca, skrajny przypadek i że czeka ją kilka operacji.
W jakim wieku jest Twój synek? Czy miał operacje serduszka?
 
reklama
Jaka ma wadę, ps ja też spotykałam na oddziale dzieci z ZD i wada serca i szybko się zbierały po operacjach, dlatego właśnie mnie martwi to że moja tak to ciezko przechodzi ale nam już w Zabrzu mówili jak się urodziła że ona ma bardzo ciężka wadę serca, skrajny przypadek i że czeka ją kilka operacji.
Avsd wspólny kanał przedsionkowo komorowy
 
Do góry