reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

reklama
Mój synek urodził się 12 stycznia. Waga zaraz po urodzeniu 2800(jest wczesniakiem) i 51 cm. Obecnie waży 7 kg ale co do długości to nie mam pojęcia :-)
 
Ważyłam dziś Natalcię w przychodni i osiągnęła wynik 6.96 kg a mierzy ok 64 cm
Po krzywej wagi idzie idealnie:-) Chociaż muszę powiedzieć,że coraz ciężej jest mi ja karmić na ręku-chyba przejdę na poduszkę jak jeszcze troszkę mi utyje:-p:-p:-p
 
Wituś 4m-ce i 2 tyg 7900g.
Jego brat tyle wazył jak miał 8 miesiecy. Z całego serca współczuje tym z was, które walczą z zamałym przybieraniem, przeszłam to. Waga przełom 5 i 6 7300, waga przełom 7 i 8 7900, 300g miesiecznie. A to nie był zły okres u Jaśka. teraz waży 11,5kg, spadł z 11,75 przez chorobę. Ech.
 
Ostatnia edycja:
Princess ja już młodą karmię w leżaczku bo jak ją na ręce wezme to szału dostaje jak się wygina a i lżej o wiele :-D:-D:-D:-D
A młoda przy moim prowizorycznym mierzeniu i ważeniu- 4m- ok.6000 i 62 cm.:-D
 
Kuba 3 miesiące 3 tyg 5360 (360 gram w 3 tyg) Chol.... jak ja mam sprawić żeby on ważył 6 kg do lipca:no:
 
Mój Franuś 3 miesiące i 3 tygodnie dzisiaj był ważony i mierzony przed szczepieniem waży 6460 a mierzy 72 cm!
Lekarka powiedziała że jest bardzo długi jak na swój wiek i smukły.
Ale twierdzi że bardzo dobrze wygląda . Troszkę się martwię czy on przypadkiem za chudy nie jest bo dzieci w jego wieku cos około 7 kg ważą , on się urodził z wagą 3580 a mierzył 53 cm.Co prawda ja też należę raczej do chudzielców a mój mąż jest taki normalny za to bardzo wysoki 196cm więc chyba Franuś po nim tak wystrzelił...
 
reklama
Do góry