reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

reklama
A ja znowu sie wnerwilam. Kazdy mowi, ze Laura jest taka malenka, a przeciez jest w normie. Ma 14 tygodni i wazy 5620 g. Tu wszystkie moje znajome urodzily dzieci ok. 4000 g., a Laureczka wazyla 3240 -czyli normalnie. Ale wez takim wytlumacz, ze to jest wlasnie norma.
 
Po mierzeniu i ważeniu....
8500 g i 73 cm :-D Musze body znowu kupić bo mu kompresuje pieluszke już :-D
Zdrowa i silna ta moja bestia ;-)
 
Ola 4 miechy i 3 tyg prawie - 7200 :-D
Mierzyć będę sama przy okazji bo u mnie w przychodni takich usług nie ma....
:dry:
 
moja Laurunia 4 miesiace 5800g
Kamila nie przejmuj sie moja tez jest drobna dziewczynka ale za to długa 68 cm;-)
(ur 3100 i 56cm);-)
 
reklama
kamila_i nie ma sie co denerwowac.ale łatwo mówic bo też mnie denerwuje jak mi małego porównują. mój jest duży (też jest w normie, bo na tym samym centylu się utrzymuje) i wszyscy się pytaja czym go karmie, że taki duży??....aż mi się ciśnie, że mu sterydy podaje!!! a najlepsze co usłyszłam to to że jest lekki bo pewna mama porównała go do swojego rok starszego dziecka, który 2 kilo cięższy od mojego.... i też mnie to wnerwiło...ludzie nie mówią tego w złej intencji:-) poprostu zagadują...

perla2212 brawo Krystian... zdrowo Ci rośnie. na siatkach w pół roku dzieci podwajają swoją wagę urodzeniową:-)
 
Do góry