reklama

Waga wszych pociech

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2005' rozpoczęty przez klusia, 13 Lipiec 2005.

1. klusia

klusia Fanka BB :)

Ile teraz ważą i mierzą wasze dzieciaczki?

2. skup.alicja

skup.alicja totalnie uzalezniona...

Dominika 5300g i ma 60 cm ale ona byla maaalutka (2560g i 48 cm)...
    :)

3. reklama
  4. Ziu_ta

Ziu_ta Fanka BB :)

Za 10 dni skonczymy 4 m-ce i mamy :
    Filip 7550 g i 63 cm, Kacper 5300 g i 60 cm. Waga urodzeniowa odpowiednio 3030 g, 51 cm i 2600 g i 49 cm.

5. Kati

Kati Fanka BB :)

Ziu_ta oczy wyszły mi na wierzch przy tej wadze Filipa. Ostatnio w przychodni spotkałam babeczkę z 8 mies. synkiem, który nie należał do najdrobniejszych i ważył 8200 g! Widać, że Filipek ma apetycik!
    Moja waży 6600 g i ma ok. 65 cm.

6. ewa26

ewa26 Fanka BB :)

Przy urodzeniu 2700/50cm, teraz 7120/65 cm i 4,5 mesiąca

7. Ziu_ta

no spory chłop z tego mojego synka.....................Niedługo bedziemy zupki zajadac to moze uda sie troche zołądek oszukac.

8. minozka

minozka Fanka BB :)

czesc,Hania miala:
    przy urodzeniu 3250g 52 cm
    teraz 6000g ok. 63 cm

9. asiuleks

asiuleks Fanka BB :)

Ziuta - ale masz wielkich chłopaków:-) ja też mam dwoch chlopcow bliźniakow Kubusia i Kamilka miesiac temu wazyliKuba:5kg(waga urodzeniowa 1900 - 33 tydz.ciąży) a Kamilek-6,2kg(waga ur.2050 ) wiec u nas tez jest spora roznica:-)

10. reklama
  11. asiuleks

asiuleks Fanka BB :)

Ziuta - a co dajesz juz jesc chlopcom oprocz mleczka???Bo moje dostaly dopiero soczek z jabluszka

12. Ziu_ta

asia napisalam ci troche na priva ale tu tez skrobne a co! Panowie sa na cycku ale od paru dni cos mleczarnia szwankuje wiec butelka dopycham towarzystwo. Od miesiaca jednak butle dostaja na noc i tak po 16. Filip od niedawna pije soczek jablkowy a za 2 tyg bede go raczyła zupka jarzynowa. Kacperek duzo ulewa iec narazie tylko mleczko.
    Pozdrawiam Cie cieplutko. Fajnie, ze sie pojawiłas. Tylko nie ucieknij bo z tego co sie orientuje nie ma tu innych blizniaczych mam. Jest tylko jedna oczekujaca - narazie. Moze kiedys powstanie tu forum dla zdublowanych a my bedziemy pionierkami  ;D ;D ;D

Poleć forum