reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga wszych pociech

ciesze sie ziuta ze cie tu odnalazlam - nie mialam z kim pogadac o blizniakach a fajnie z kims wymienic poglady. Jeszcze zabardzo nie orientuje sie jak tu pisac ale mam nadzieje ze sie polapie.Rzeczywiście nie ma tu nikogo zdublowanego:-)A twoje maluchy grzeczne?Bo moj Kamilek to taka beksa ze szok - caly czas chce na rece za to kubus jest grzeczniutki i potrafi sie soba zajac. A ty jak sobie radzisz z chlopcami?pomaga ci ktos?U nas jak mąż jest w pracy to zawsze ktos musi byc bo ja nie wyrabiam:-) Raz tylko godzinke zostalam sam to beczelismy w trojke:-)
 
reklama
Moja Majeczka po urodzeniu miała 55cm i ważyła 3720 a teraz ma 67 cm i waży 7800 :) a jest na samym cycusiu.
 
Moja Nikola jak sie urodziła ważyła równe 3kg i miała 51 cm, obecnie ma 4,5 miesiąca i waży 7300 i ma 70 cm :laugh: a jest tylko na samym cycku :laugh:

101le.jpg
 
Ania - sliczna ta twoja corcia:-)juz ci sama siedzi??pieknie:-) moje chlopaki sa w tym samym wieku ale do siedzenia to im jeszcze daleko - moze dlatego ze to wczesniaki i blixniaki??
 
asiuleks- na zdjęciu Nikolę trzyma tauś ale niestety go nie widać ;D.... Sama jeszcze nie siedzi, ale probuje i nawet jej to wychodzi :laugh: a jak twoje maleństwa też takie kluseczki jak moja niunia prawie 7,5 kg i tylko cycka ciągnie no i może odczasu do czasu jakiś słoiczek (jabłuszko, marchewa).
 
Dziewczyny a od kiedy zaczęłyście podawać soczek jabłkowy i marchewkę? Coś mi się zdaje, że i my powoli powinnyśmy zaczynać.
 
Aniu u mnie jeden jest drobniejszy a drugi to tez taka kluska miesiac temu Kamilek wazyl 6.200 a Kubus 5.000kg ale oni urodzili sie malutcy(1900 i 2050) - male no nie?;-)Teraz Kamil wazy gdzies ok.7.5 a kubus moze z 6kk. Dam znac po czczepieniu dokladnie
Kati - ja tez mam problem bo nie wiem co wprowadzac najpierw do jadlospisu chlopakom - maja 4,5 miesiaca.Dawalam im soczek jablkowy , ale nie chca go pic bo jest dla nich za kwasny.Nie wiem czy im moze doslodzic czy moze rozcienczyc?A wasze pociechy pija bezproblemu??? Dzisiaj starkowalam im jabluszko i dostaly po lyzeczce - czekam na reakcje:-)
 
Szczerze mówiąc zgłupiałam już do reszty. Dostałam dzisiaj do domu przesyłkę reklamową firmy Nutricia, a w niej poradnik żywieniowy. Stoi w nim jak byk, że w przypadku karmienia piersią dodatkowe pokarmy wprowadzać należy nie wcześniej, jak po ukończeniu przez dziecko 6 mies. Nie wiem co mam myśleć.
dok0861oi.png
 
reklama
no ja dokarmiam butla na noc, wiec na samym cycu nie sa A Filipowi lekarka zalecila sok i zupe bo ma za duzy apetyt. no i on sam za duzy jest hehehe. Od wrzesnia do pracy wracam i pomalutku odstawoiam ich od piersi. Niestety :(
 
Do góry