reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga wszych pociech

reklama
Moje wyrazy uznania! Bedra(wybacz, że tak bezpośrednio zapytam) jak u Ciebie z wagą? Bo ja pomimo karmienia piersią nie chudnę prawie wcale i ciekawi mnie jak to wygląda u Ciebie.
 
Kati, moja waga leci ciągle w dół. W ciąży z małym przytyłam tylko 9 kilo, które straciłam w dwa tygodnie po porodzie. I ważyłam już tyle, co przed ciążą. A teraz ważę o 8 kilo mniej niż wynosiła moja waga przedciążowa. Mam nadzieję,że już wiecej nie spadnie. Koleżanki mówią, że został ze mnie cień z biustem :), choć wydaje mi się to zbyt przesadzone określenie.
Lolo jak się urodził ważył 3350 g i był na 58 cm długi, a teraz (7 miesięcy) już podchodzi pod 11 kg. To juz chyba jak roczne lub jeszcze starsze dzieciaczki.
 
Bedra, jak Ty to robisz, że tak chudniesz. Mi zostalo 1,5 kg do wagi sprzed ciąży i stoję w miejscu, chociaż caly czas karmię.
Jeremi ma teraz 7,5 miesiąca (05.03.05) i waży 9 kg.
 
Ewcik, szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Moja mama nie karmiła nas z bratem piersią, więc nie wiem, czy ten spadek wagi przy karmieniu może być genetyczny. Na samym poczatku była dietka, wiadomo, zwłaszcza że u mnie cesarka była. Ale krótko to trwało. Jem już teraz wszystko normalnie, łącznie z cebulką, czosnkiem i kapustą. A czasami i smażone potrawy, choć od tych mój żołądek się już trochę odzwyczaił i czuję, że są ciężkostrawne. Ale małemu to nie szkodzi i nie ma z tego powodu dolegliwości.
 
Nie no w szoku jestem! Pofolgowałam sobie w ciąży i przytyłam 25 kg :mad:. W 3 mies. po porodzie waga stanęła mi na 70 kg i do tej pory jest to samo :-[, tyle, że na buzi wychudłam i brzuch mi trochę spadł. Uuuuuuuuuuwielbiam słodycze, a przed ciążą wcale za nimi nie przepadałam. Staram się jak mogę je ograniczać, ale marnie mi to wychodzi. Muszę zwalić jeszcze ze 12 kg, bo zbankrutuję na ciuchy. Abmitnir ropoczęłam ćwiczenie 6 Weidera i jestem dzisiaj na 7 dniu. Do końca jeszcze 35. Mam nadzieję, że będą jakieś efekty.
Chociaż moja kumpela zwaliła wagę też kiedy przestała karmić... Czasem nie mam ochoty jeść, ale zmuszam się, bo z czego ten pokarm ma się robić?
 
bartus 11.11.2005 skonczy 8 miesięcy a wazy 9500kg tak jak pisałam je wszystko i sporo przybiera ale nie jest grubasek jest długi bo długi sie urodził 60cm tak wiec tej wagi tak za bardzo niewidac :laugh: :)
 
Witam, jestem całkiem nowa na forum :), ale chciałam się dopisac bo mój synek osiągnął właśnie rekordową wagę 11,200kg, a dopiero za tydzień skończy 9 miesięcy. Jak się urodzil ważył 3100 i miał 51cm (maluszek), ale w pierwszym miesiącu przybrał 1,700kg i potem już tak leciał do przodu! Lekarze mówią, żeby się nie martwic, że jest taki duży i grubiutki bo dzieci karmione piersią potem gubią wagę jak zaczynają chodzic.
 
reklama
Mama-mysia tak to już chyb jest bo u nas Bartuś przybierał bardzo ładnie i równomiernie orzez pierwsze 6 miesięcy i był taki pucułkowaty a teraz ma 9 miesiecy dokładnie i szczupleje w oczach a w dodatku to zaczoł szybko w órę rosnać.
Teraz kiedy dużo raczkuje i wstaje próbuje chodzict o normalene ze waga spada. My teraz to prawie wogóle nie przybieramy!
Kati to tak jak ja 25-26 w ciąży przybyło mi czyli do 86 a rterz zatrzymałam sie na 70 i nic....
fakt ze nie jestem na zadnej dicie bo jeszcze karmie ale ....
 
Do góry