reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wałbrzyszanki

Witam wszystkie Walbrzyszanki. Ja rowniez stamtad pochodze. Teraz mieszkam od kilku lat we Wroclawiu. Ale czasem sie pojawiam w Walbrzychu. Mam tam rodzinke. Zreszta niedaleko Szczawna Zdroju. Praktycznie w tym parku sie wychowalam. Zyafa79 gdzie mieszkasz we Wrocku?
 
reklama
i cos zaczelo sie ruszac w koncu ;-) oby tak dalej i bedzie nieźle witajcie kolejne wałbrzysznki wrocłąwianki i Wasze pociechy:-) :-) :-)
 
Ja bede Was odwiedzac, bo w koncu tak naprawde jestem Walbrzyszanka. Tam sie wychowalam i skonczylam szkoly. I ciekawi mnie co sie pozmienialo.
 
Witaj Nonek-ja we Wrocku mieszkam na Krzykach-na Zielińskiego.


Ja tez sie wychowywałam w Wałbrzychu a we Wrocławiu mieszkam od chyba juz 6 lat,ale tez odwiedzam watek wałbrzyszanek i wrocławianek.;-) :-)
 
Faktycznie ruszyl sie nasz wątek:)bardzo miło. Napewno dam znac jak juz bede po porodzie, a narazie czekam i jestem juz bardzo nerwowa bo termin mija:)pozdrowionka i caluski dla Waszych pociech!!!!
 
Witam!

Ja rownież pochodzę z okolic Wałbrzycha-około 30km. Pieszyce koło Dzierżoniowa:-)
 
Witaj Etka99!!!Bardzo fajnie że okazuje sie że wcale nie jest nas tak mało:-)
 
Witaj Etka. Jak sie okazuje wcale tak malo tych Walbrzyszanek nie ma. Rosniemy powolusienku w sile.
Powiedzcie czy to prawda, ze szpital polozniczy w Walbrzychu jest taki dobry? Bo ja pamietam czasy niezbyt przyjemne dla pacjetek.
 
reklama
nonek apropo twojego pytania co do szpitala to ja jestem na bierzaco bo na dniach bd tam rodzic, ale dwa razy w ciagu ciazy lezalam tam na patologii i bylo naprwde oki. Lekarze sa wporzadku, pielegniarki rowniez, oddzial patologii i porodówka sa po remoncie i sa naprawde przyjazne, obecnie remontuja poloznictwo:)a wiec szpital sie rozwija. Porod rodzinny jest zadarmo, a wiem ze nie w kazdym szpitalu tak jest:-) . Narazie tyle a po porodzie napisze wiecej, jak bylo no i wogole:-) mam nadzieje ze sie nie rozczaruje i nie zawiode.
 
Do góry