reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wałbrzyszanki

STANKI gratulujemy syneczka!!! Zuch dziewczyna i zuch KUBUŚ!! Niech żyją nam!
 
reklama
Witaj Susumali-miło ze do nas dołaczyłas:tak:


Stanki-super wiadomosc:tak: ,gratulacje dla swiezo upieczonej mamusi:-)

I dzieki za informacje o szpitalu.:tak:
 
STANKI PRZEOGROMNE GRATULACJE SYNUSIA!!!
BARDZO PROSZE WYCALOWAC KUBUSIA OD CIOC Z BB;-)




SASUMALI witaj:-)
 
Witajcie dziewuszki!!!

Nie wiem jak Wałbrzychu,ale we Wrocławiu piekna pogoda-własnie wróciłam ze spacerku.Mam nadzieje ze taka pogoda juz zostanie,odrazu człowiek sie budzi do zycia.:-) :-) :-)

Pozdrawiam wszystkich,papa.
 
hej dziewczyny znowu zaniedbujemy nasz walbrzyski dzial:no:

pozdrawiam i prosze o poprawe:-) ;-) :tak: :-D
 
stanki gdzie sie podziewasz:szok: , co u ciebie i jak tam Kubus, zajrzyj tutaj od czasu do czasu, nie zapominaj o nas:-(
 
reklama
hej, jeszcze do konca sie nie wkrecilam w nowa rolę, dlatego tak zadko tu zagladam. moj synus duzo je i jest kochany taki mały głodomorek:-) obiecuje poprawę i czestsze zagladanie do Was:) Tymczasem trzymajcie się:-)
 
Do góry