reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wałbrzyszanki

reklama
moja pociecha coś ostatnio mało śpi a jeszcze zeby było lepiej to prowadzi nocny tryb zycia:)przez co ja chodze niewyspana:wściekła/y: no ale cóż jest jeszcze malenki i mu wybaczam:-) Fajnie jest byc mamą i tulic takiego malukiego szkrabka:)
Cos pogoda sie psuje i nawet na spacerek się nie chce iśc:-( z utesknieniem czekamy na sloneczna i cieplutką wiosnę.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z nazego watku:)
 
czesc dziewczyny, musimy ozywic nasz watek, widze ze slabo idzie ale moze sie uda.
moja coreczka tez jak u Stanki aktywna w nocy i to na hej- zawsze zasypia o 2 w nocy albo i pozniej...ale takim nocnym markiem byla juz w brzuszku...tylko zastanawiam sie czy to sie kiedys zmieni...co na to doswiadczone mamuski?
 
no hejka.Co prawda moja coreczka jeszcze w brzuszku:tak: ,ale we znaki daje własnie wieczorkiem i w nocy takze nie strasz mnie Susumali:-D
 
no to widze że nie tylko mój synek to nocny marek:)jest nas więcej:)
Żyrafa79 czyli noce czuwania jeszcze przed Tobą, ale uwierz nie jest tak źle najgorsze są poczatki bo trzeba się przyzwyczaic, ale wszystko jest do przeżycia:tak:
A co tam słychac u Laily?????
pozdrawiamy
 
zamieszczam zdjecia mojego dzięciołka:-) przedstawiam Kubusia wszystkim ciocią z bb
 
hej
stanki3 Kubus przesliczny chlopak, jak bede w Walbrzychu to zapoznamy z Lailusia!!!:tak: :-D
Laila ma sie dobrze ale oprocz tego ze czuwa od wieczoru do poznej nocy od czasu do czasu ma kolki tak jak wczoraj, oj plakusiala straszliwie i nic nie pomagalo......:no: jest juz duza dziewczynka, ma 5kg!!! a urodzila sie majac 3165g wiec ladnie przybywa na mamusinym cycusiu (wlasnie na nim wisi hi hi;-) )

zyrafa79 nie chce Cie straszyc ale jestem kolejna osobe u ktorych aktywnosc dzieci w brzuszku i po porodzie byla o podobnych porach, no ale zawsze sa wyjatki i mozenTwoja Dzidzia nia bedzie!!! nie martw sie poki co!!! :eek:
 
czesc stanki Kubus jest bombowy i widze ta sama ciocia go czestala na w szpitalu co mojego antosia taki sam fryz :szok: ale fajowaski jest taki maluni moj to kurcze przy nim to smok ;-)

trzymajcie sie cieplutko i do milego zobacxzenia:-) :-) :-)
 
reklama
Cos synek charczal w nocy i mąż szybko rano pojechał do przychodni i okazało sie że jest pediatra i możemy szybko przyjezdzac. I tu jest problem bo nie wiem czy dobrze zrobilismy bo lakarka jakaś dziwna byla, stwierdzila u Kuby wzmożone napiecie mieśniowe:szok: a w szpitalu nic o tym nie mowili a badali Kube bardzo dokladnie, miał nawet USG główki (ktore nieługo powttarzamy, mam nadzieje ze tym razem wyjdzie oki)a we wtorek ide do neurologa, rany może wtedy cos sie wyjasni, bo umieram ze strachu:-( ale osobiscie nie jestem zadowolona z tej dr pediatry:(
 
Do góry