reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wałbrzyszanki

ja chyba tez bym bardziej polegala na dokladnym badaniu wszpitalu niz krotkiej wizycie u tej pediatry. powodzenia unetrologa stanki3. na pewno bedzie wszystko dobrze!!!!!!!!!
 
reklama
Stanki3 mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni i bedzie w porzadku


a ja byłam dzisiaj u gina-cos mam mało wod płodowych,nie wydolnosc łozyska i lekarz podejrzewa hypotrofie-takze w niedziele wieczorkiem ide do szpitala.trzymajcie kciuki zeby wszystko było dobrze.:-(
 
Żyrafa napewno bedziemy za Ciebie trzymac kciuki i jak juz wyjdziesz ze szpiala daj zanc jak sie wszystko potoczyło.
Jak lezalam w szpitalu jescze w ciąży to na sali tez była dziewczyna co miało mało wód plodowych, podawali jej kroplowki i spradzali przepływy i było dobrze, musiała lezec ale lekarze mówiliże sytuacja się polepsza, a więc Tobie i Twojej kruszynce życzymy dużo szczescia i oby wszystko było super:tak:
 
Ale fajnie zobaczyc promienie słoneczne:-) odrazu czlowiekowi cieplej na duszy. Szkoda tylo ze mój synek ma katarek i narazie na spacer nie idziemy:no:
Pozdrawiam wzystkich korzystajcie z pogody:-)
Żyrafa a w ktorym szpitalu bedziesz leżec?? Ja jak bylam w ciąży wybralam sie z mężem do kina do Wroclawia i zaczął mnie okropnie bolec brzuch, nawet chodzic nie moglam i po wielu perypetiach trafiliśmy do szpitala na Brochowie, mila obsluga:-) a okazalo się że mialam kolke nerkową-rany ale bolalo!!!!
 
Dzieki dziewczynki.Jade do szpitala na Brochow.A ile ta dziewczyna lezała z tymi kroplowkami,juz do konca?

A pogoda taka piekna dzisiaju nas,szok.:szok:
 
Żyrafa79, ta dziewczyna co ze mna leżała o chyba była w szpitalu do rozwiązania, ale pamietaj że każda kobieta jest inna, kazda ciąża jest inna pomimo tych samych dolegliwości. Trzymaj sie i pamietaj że to dla dobra Twojej małej kruszynki:-)
Napewno wszystkie bedziemy o Tobie myslały i trzymały kciukaski:tak:
A co do pogody to sie nie martw przed nami wakacje i napewno jeszcze wiele slonecznych i cieplejszych dni!!!!!
 
Dzieki jeszcze raz za słowa otuchy i trzymanie kciukow.Mam nadzieje ze wroce do Was jak najszybciej.

Trzymajcie sie ciepło.Pozdrawiam,papa:-)
 
Hejka.Byłam w szpitalu,na izbie przyjec zmierzyli mi cisnienie,tetno dzidziusia- stwierdzili ze to moze poczekac do jutra.Kazali mi przyjechac przed8 rano na przyjecie,bo tylko nagłe przypadki sa załatwiane na dyzurze przez weekend.

No to spadam,papatki.:tak:
 
reklama
czesc dziewczyny

stanki Kubus jest przesliczny, ucaluj go :-)

Zyrafa79 co u ciebie bylas w szpitalu jak malenstwo, odezwij sie

wielka buzka dla wszystkich ciotek BB;-)
 
Do góry