reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wałbrzyszanki

Witam wszystkie walbrzyszanki! Ja tez rodzilam na jedynce troche temu ale nie narzekam, jak jest teraz? dowiemy sie od stanki3:-) , ale ze porod rodzinny jest za darmo to mnie zaskoczylas:szok: , ja musialam placic:sick: , ale to dobrze w koncu placic za narodziny:baffled: ...

Trzymam kciuki stanki3 i czekam na relacje:tak:
 
reklama
Witam!

A wiecie że 2-3 lata temu wszystkie kobiety z moich rejonów uciekały rodzić do Swidnicy,Świebodzic i Wałbrzycha????:tak:
Twierdziły że w Dzierżoniowie boją się rodzić bo nie ma żadnej opieki nad młodą matką.:szok: Ja się przełamałam i zostałam u siebie:tak: I wcale nie żałuję,bo jak się okazalo miałam wspaniałą opiekę:tak: I teraz znowu zamierzam rodzić u siebie:-)

stanki3 szczęśliwego rozwiązania!!!!
 
to prawda co piszesz etko99 ale zmienilo sie wchu baaaaarzo duzo jak rodzilam w zeszlym roku remontowali patologie tez luksik teraz remontuja oddzial matki z dzieciekm fakt ze halas jest ale calkiem calkiem opieka naprawde b.dobra poza tym ok:-)
 
Czesc wszystkim:-) a ja jeszcze w dwupaku, cos temu mojemu synkowi sie nie spieszy;-) no trudno jakoś to zniosę, ale juz coraz trudniej. Życze wszystkim udanego weekendu!!!
 
Hejka!
Ooo witaj ETKA:-)
Ja rodziłam 2 razy w Świebodzicach. Bardzo bardzo sobie chwalę! Zastanawiałam się nad Wałbrzychem, ale w końcu stanęło na bardziej kameralnym szpitalu. No i wanna porodowa - to jest coś!
 
hej dziewczyny!!!!!!!!!!!:-) ;-) ja tez pochodze z walbrzycha, juz 9lat tam nie mieszkam, ale raz na 2,3 miesiace mniej wiecej jezdze do wcha. ostatnio bylam pol roku temu.:eek: ....aha i teraz siedze w berlinie i jestem szczesliwa mama Lailusi!!!!!!:tak:
 
reklama
cześc dziewczyny!!! w piatek urodzilam mojego synka Jakuba:)
Po porodzie mialam napisac jak tam szpital w Wałrzychu a więc piszę jak ja to widzialam i odczuwalam. Zaczne od tego że bardzo milo zostalam przyjeta na izbie przyjec, sympatyczna pielęgniarka. Polożną przy porodzie tez miałm milą. Przy porodzi bylo dwóch lekarzy także spoko:):-) Razem z moim synkiem otworzylismy nowo wyremontowany oddzial polozniczy:)leżeliśmy sami było cichutko i spokojnie dopiero później dolączyły do nas inne kobiety z dziecmi:)Opieka nad dziecmi jest bardzo dobra pediatrzy są mili, delikatni i dokladni, opieka nad kobietami po porodach tez byla dobra. Ja dobrze bedę wspominac poród i pobyt po porodzie (nowy oddzial jest bardzo ladny, dobrze wyposażony i przyjazny), ale pamietajcie że to moje zdanie!!!
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny;-)
 
Do góry