reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawa - tanie leki

Kupowanie leków przez internet nie będzie ryzykowne (czy niebezpieczne), jeżeli skorzystamy z oferty zaufanej placówki typu: apteki medyczne Opinie trzeba poczytać, poszperać w sieci i wszystko będzie jasne. Jeżeli nie znajdzie się sygnałów, że jest coś nie tak, to dlaczego nie?:confused:
 
reklama
A ja polecam aptekę 'AKER' w Warszawie na Al. Jerozolimskiej 113/115 - obecnie mają 12% karty rabatowe na cały asortyment. Obecnie trwa remont budynku, w którym mieści się apteka i wygląda trochę tak, jakby była zamknięta, ale jest otwarta. Mają naprawdę dobre ceny na produkty lecznicze i kosmetyki dobrych marek, np. Vichy... polecam
 
ja polecam apteki Ziko w Warszawie (i nie tylko). na koszykowej, na al. KEN i chyba jeszcze na puławskiej są (ale nie jestem pewna). bardzo tanie leki, ja tam np. lacibios femina czasami kupuję za 18 zł!
 
Ja od niedawna zamawiam leki przez internet z Dbam o Zdrowie i bardzo mi się podobają opisy leków, jakie posiada ta apteka online u siebie na stronce. Dla mnie jest wygodne coś takiego, bo na spokojnie mogę wszystko przejrzeć. Aptekę mam pod nosem, więc odbieram leki jak wracam z pracy : ].
 
I ja zrezygnowałam właściwie z wizyt w standardowej aptece. Omijam kolejki i nie wściekam się, gdy ktoś na mnie kaszle czy kicha. Ostatnio korzystam z Am24 to naprawdę tania apteka internetowa. Czasami odwiedzam super phamrę, gdyż mają niezłe promocje.
 
Co prawda nie mieszkam w Warszawie, ale tanio zaopatruje sie w leki i dermokosmetyki w Ziko. A ze Ziko ma siec aptek to na pewno i u siebie w poblizu masz jakis ich oddzial :) uwazam ze warto tam sie rozejrzec :)
 
reklama
Dla mnie najlepsza jest apteka Cosmedica (www.cosmedica.pl). Można zamawiać leki przez internet, sprawdzać ich ceny, dodatkowo mają fajne kosmetyki dla kobiet i jakieś suplementy. A dodatkowo na Mokotowie od jutra ma być podobno otwarta jedna z ich aptek, ja się bardzo cieszę, bo te miejsca są bardzo przyjazne i nowoczesne i nie trzeba sto godzin stać w kolejkach.
 
Do góry