reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawskie brzuchatki 2012

witam sie seredcznie choc tak troche oszukanczo: oryginalnie z nad morza, pozniej z Warszawy, teraz z zagranicy :-D bedziemy teraz jechac do Polski na kilka dni,najdluzej bedziemy w Wwie i sie zastanawiam gdzie sa jakies sklepy z ciazowymi ubraniami. Jest gdzies w warszawie Zara dla ciezarnych? Jakies sklepy w GM (tam mi blisko) godne polecenia?
 
reklama
halo, w GM cieniutko, był jeden fajny sklep "Pępek Świata" ale zlikwidowali, teraz jedynie mothercare, a tam z ciuchami ciążowymi tak sobie... nawet w HM nie ma działu MAMA, a szkoda, bo ja tu pracuję pod samą galerią ;)
daj znak to kawę wypijemy!
 
Hej. jeśli chodzi o ciuchy to w C&A jest dział dla ciężarnych... można coś wybrać.
Mieszkam w centrum-Powiśle i siedzę na L4.... mąż w pracy . Jakbyście szukały towarzyszki do zakupów to ja chętnie :-)
 
Do góry