reklama

Wasze zachcianki.....

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez MoniaB, 13 Grudzień 2004.

1. MoniaB

MoniaB Początkująca w BB

Ciekawa jestem jak Wasze zachcianki ciążowe...?

Moj pierwszy trymestr upływa pod "patronatem": soku jabłkowego, pomarańczy, lodów.

Monika

2. AgaR.

AgaR. Fanka BB :)

To zazdroszcze ,bo ja nie mam apetytu wcale.Jem bo musze. :(

3. reklama
  4. Asiołek

Asiołek Mama Mai i Oliwki :)

to tak jak ja - :-) czuję się chwilami jak tankowiec ;-)

5. Anonim

Anonim Gość

A ja mam wstret do picia - tylko sok jablkowy i to tez w niewielkich ilosciach

Monika

6. Lilka21

Lilka21 Gość

A ja jem juz wszystko :D od kiedy minely mi mdlosci-a mialam je ok 2tygodni.

Nie obzeram sie ale jem juz wszystko.Napoczatku wogole nie jadlam slodkiego tylko kwasne.A teraz to i to.Ale np.przestalam jesc chipsy ,ktore pochlanaialam kiedys.Buzka.

7. AgaR.

Dziś mam straszną ochotę na truskawki,ale takie z kompotu inne mnie nie interesują :) Do wody mam wstręt :oops: No i mogłabym wypić chyba ze szklankę soku od kapusty kiszonej :lol:

8. Asiołek

Asiołek Mama Mai i Oliwki :)

ja dziś zjadłam dwa paszteciki z grzybami i dwie kanapki z wędzonym pstrągiem - nie mam na nic ochoty ... taki jakiś dziś dziwny jadłowstręt mnie dopadł :-)

9. elunia

elunia Gość

Ostatnio w pracy myślałam tylko o musztardzie! Przyszłam do domu, zagrzałam kiełbaskę - i się okazało, że musztarda się skończyła!!! A nie jadłam tego "smakołyku" od lat!

10. reklama
  11. Lilka

Lilka Moderator

To ja teraz pochlaniam lody w postaci musu truskawkowego,mniam pychotka :D a poza tym to strasznie nie moge oprzec sie owocom szczegolnie kiwi i pomaranczkom.I pije duzo wody :D

12. AgaR.

Ja przepadam w tej chwili za zupkami z paczki,strasznie smakuje mi ten makaron ze zupek chińskich :D

Poleć forum