reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

a mnie nikt nie kocha ;(

mam doka ...

poklocilam sie z M .... ze za duzo wyjezdza ;(
Maly od 16 do teraz ciagle plakal ;/
butle mu dawalam i nic ;/ pielucha ok i tez nic ;/
a twardego brzucha nie mial ;(


nie mam sił ...

skocze z wieżowca i bedzie spokoj ... ;/
 
reklama
a mnie nikt nie kocha ;(

mam doka ...

poklocilam sie z M .... ze za duzo wyjezdza ;(
Maly od 16 do teraz ciagle plakal ;/
butle mu dawalam i nic ;/ pielucha ok i tez nic ;/
a twardego brzucha nie mial ;(


nie mam sił ...

skocze z wieżowca i bedzie spokoj ... ;/

Aśka co Ty piszesz Kobieto opamietaj sie!!!!!!
Nie pisz takich głupot
 
Ty za młoda to co ja mam powiedziec????? Kochana weż sie w garść..... Jutro ze swoim sie pogodzisz i bedzie dobrze a co do płaczu dziecka to czasami tak jest ze płacze bez powodu ale wtedy nie mozesz sie denerwowac musisz byc troche bardziej cierpliwa .....
 
ale taka prawda ;/ nie mam na nic sil nie mam czasu na nic ... za mloda jestem ;/ ech ....


zycie ;/;/;/;/


Joasia tyle masz za soba jestes silna babeczka :tak:Ty zawsze na tym forum podnosisz kazdego na duchu!!!!!! Kazdy ma zle dni , i nie gadaj glupot masz wspanialego synka i kochasz go a on Cie potrzebuje!! A maluszek plakal bo mamusia byla wnerwiona , wiesz o tym ze dziecko zawsze wyczuje! Wiec uszy do gory ok ??
 
ale taka prawda ;/ nie mam na nic sil nie mam czasu na nic ... za mloda jestem ;/ ech ....


zycie ;/;/;/;/
asia kochanie nie denerwuj sie , im bardziej ty sie denerwujesz tym bardziej maluszek jest nerwowy i moze dla tego placze.....
a z M się pogosisz... kłótnie zawsze sie zdarzają, i mimo że teraz jest nie fajnie to godzenie się będzie miłe.... głowa do góry..i nie psz że nikt cie nie kocha, twój maluszek cie kocha, M cie kocha i my cie kochamy..... a więc masz już z 1000 powodów by życ i cieszyc sie życiem.....
a co do zmeczenia, to wiem że jest ciezko kochanie... będzie lepiej... im starszy będzie maluszek tym więcej czasu dla siebie... i ogarniesz wszystko ..... dasz rade
 
Dokładnie Meganne ma racje.... Jesteśmy tu wszystkie z Toba.......

Ja dzis znow miałam dzieci do 19.... tata juz dostał ochrzan przez to bo miał dzieci odebrac o 15... i jeszcze kontaktu z nim nie było bo telefon zostawil w szafce w pracy a był na hali gdzie elektrownia zakładała jakąś instalacje.... I dlatego tata musiał dłuzej zostac w pracy.... Justyna zła jak osa odebrała dzieci a tata był w domu dopiero o 20:40 także teraz dostaj mu sie jeszcze od Justyny
 
Ide spać Kochane padam ze zmeczenia:((((( chwilami mytśle ze rzeczywiście za duzo na siebie wziełam.... ale jak sie budze rano to myśli mam juz zupełnie inne :)))) Dobranoc Kochane
 
joasiu- musisz być twarda zrob to dla dziecka jest tego warte :) i nie martw sie i nie myśl o takich rzeczach niektorzy mają gożej i dają rade ! jestem z Tobą :)
 
reklama
Hej u mnie nocka -----cudo----- Kuba zasnął o 21 dostał flache na śpiąco o 23 i spał mi do 7 rana..... Jestem wyspana jak nigdy hahaha
A jak tam u Was???
Asiu jak sie czujesz???
 
Do góry