reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
:-D:-D:-D
własnie się obudziłam, myslałam, ze sobie do obiadku poczytam co tam u Was, a ty dupa. wszystkie chyba spały ;)
 
hej mamuski mam pytanie jaki procent waszym zdanie mam prawdopodobnie zachodi wczesniejn tzn chodzi mi o to ze czy mozliwe ze zaszlam w ciaze wczesniej i potem mialam normalnie @ bo tak sobie wkrecilam jakos wczoraj puznym wieczorkiem kiedy to lerzalam sobie w lurzku i czytalam gazetke poczulam jakby mnie moja fasolka kopnela co w moim przypadku chyba raczej jest niemozliwe bo zawczesnie i chwile puzniej jeszcze raz mam nadzieje ze mnie rozumiecie o czym pisze bo zdaza mi sie ze czasami pisze bez sensu pozdrawaim:tak::-D:-)
 
hej mamuski mam pytanie jaki procent waszym zdanie mam prawdopodobnie zachodi wczesniejn tzn chodzi mi o to ze czy mozliwe ze zaszlam w ciaze wczesniej i potem mialam normalnie @ bo tak sobie wkrecilam jakos wczoraj puznym wieczorkiem kiedy to lerzalam sobie w lurzku i czytalam gazetke poczulam jakby mnie moja fasolka kopnela co w moim przypadku chyba raczej jest niemozliwe bo zawczesnie i chwile puzniej jeszcze raz mam nadzieje ze mnie rozumiecie o czym pisze bo zdaza mi sie ze czasami pisze bez sensu pozdrawaim:tak::-D:-)
Jest taka mozliwos z zdazaj sie takie sytuacjie wiec kto wie , wiedze ze wszystkie wypoczywaja wiec ja tez mowie wam dobranoc.
 
Witam porannie widze ze niektore z nas to juz naprawde ranne ptaszki , ja to nie mam problemow ani z zasypianiem , ani z pobudka , co do pobudki to mam niezwykle punktualny budzikNicol.Pozatym u nas jeszcze pochmurno ale moze sie to zmienic wiec zycze wam sloneczniej, spokojnej niedzieli bez dolegliwosci.
 
czesc sniezynki

u mnei ze snem roznie, problemow z zasypianiem nie ma, ale wstaje wczesniej niz zwykle...
U mniw pochmurno, az nie chce sie nosa spod kolderki wyciagna, nie mam dzis planow, wiec moj rozklad dnia to totalny relaks.milego dnia ,pozdrawiam
 
reklama
Witam Dziewczynki w ten piękny, słoneczny poranek :-):-)
Pobiłam rekord chyba we śnie :-p Wróciłam wczoraj ze szkoły i po przejechanych 200km chciałam sobie odpocząć i po 15 położyłam się i... właśnie wstałam :-):-):-)
Jakie plany na niedzielkę ?:) Bo ja się wybieram z A i pieskiem do lasu na spacerek :-) Miłego dzionka Śnieżynki :************
 
Do góry