reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

i znowu wróciła zima - masakra u mnie tylko dziecko i pies szczęśliwi. Wczoraj do domu nie chcieli wracać tak się nie mogli śniegiem nacieszyć.

Jak była z Ania na spacerze mijała nas kobieta na rowerze i się przewróciła a mała do niej: bo się zimą na rowerze nie jeździ.:-)
 
reklama
Witam u mnie chorobowo Radek i Krystek się smarkają i Raduszka jeszcze kaszle. 20 kwietnia będzie wiadomo czy Krystek zostanie przedszkolakiem...
Jak była z Ania na spacerze mijała nas kobieta na rowerze i się przewróciła a mała do niej: bo się zimą na rowerze nie jeździ.:-)
:-D:-D:-D
 
Zdrówka dla chorowitków.

Ja dziś miałam zebranie, jutro fryzjer a od poniedziałku zaczynam Wiki turnus rechabilitacyjny i tak przez 3 tyg. Będzie mi ciężko, ale zdrowie dzieci ważniejsze:tak:
 
Witam.:-)
U nas pomału idą przygotowania... . mam zamiar upiec kilka ciast:tak: chłopaki na pewno będą mi pomagać:tak::-D i na święta będziemy `jechać na pewno do teściów:cool2: i zobaczę się ze swoją rodzinką:tak:... muszę dzisiaj posprzątać za łóżkiem... Radek powrzucał tam zabawki:-D znalazł sobie miejsce do chowania zabawek:tak:
Idę po ubierać dzieciaki na trochę wyjdziemy na dworek:-).
Agapa:Wytrwałości i pomocnej rehabilitacji życzę:tak:
 
Witajcie.
Po pierwszym dniu jestem wymęczona. maluchy biegały po korytarzu. Jedno w jedną a drugie w drugą str. Ja nie wiedziałam za kim mam biec. W pewnym momencie wyrwali oboje w tą samą str. a ja patrzę a na koncu korytarza winda otwarta a oni już lukają w jej str. Miałam takiego powera w nogach że szok. Ubiegałam się za nimi nieźle.
W czwartek jadą z całą czwórką:szok: bo mam z dwójką wizytę u ortopedy. Dziś P. urodziny i pewnie moi najbliżsi wpadną z życzeniami. Wczoraj zrobiłam mu Tiramisu:-D

U mnie przygotowań do świąt w tym roku nie ma:baffled:
 
reklama
Witam. :-)
images
 
Ostatnia edycja:
Do góry