karolkaz
Fanka BB :)
macie racje moze to nie zalezy od ilosci slyszanych slow
juz to wiele razy bylo tu powtarzane kazde dziecko ma swoj tor rozwoju i nasze wysilki moga im pomoc ale co ma byc to bedzie![]()
Kasiula- dokładnie

:-)Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
macie racje moze to nie zalezy od ilosci slyszanych slow
juz to wiele razy bylo tu powtarzane kazde dziecko ma swoj tor rozwoju i nasze wysilki moga im pomoc ale co ma byc to bedzie![]()

:-)

OSINKO to bardzo podobnie jak u nas![]()

, a to dlatego, że Karola wczoraj wtrząchnęła cały duży talerz kaszy mannej. Zrobiłam jej tyle przez przypadek, ale widać, takie ma potrzeby 



no tak dzieciaki spia okolo11-12 godzin wiec te ktore chodza spac po wieczorynce wstaja skoro swit a moj nocny marek spi do 10![]()

...........moj chodzi spac 11-12 w nocy i tak wstaje skoro świt ......no i w dzien tez nie spi ...a jezeli juz to poł godzinki ..max godzinke .....;-)