reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
a ja sie musze pochwalic :-D Moj maz pamietal o moich imieninach i dostalam rozyczke :-D a do tego kiedy nie pracuje wieczorem to pomaga w kapaniu Oli:-D:-D:-D ja za to odpuscilam mu sprzatanie w pokoju, w ktorym on glownie siedzi (mamy dwa pokoje), co prawda brudno tu okropnie, ale za to reszta domu posprzatana - musielismy isc na kompromis:-D ja sie staram omijac ten pokoj (choc tu komp. i telewizor), a on za to zmywa w kuchni:-D
 
a ja jestem po tygodniu pracy i jestem happy, jak na razie gitara podoba mi się oby tak dalej, pomykam służbówką (ford focus turbo diesel 2005 rocznik silnik 1, 8) komóreczka laptopik drukareczka 10 wizyt dziennie i ok oby tak dalej dzisiaj mi łeb pęka są moi rodzice, zajmują się mlodym zaraz pryskam po zakupy
 
Magdalena - gratulejszyn - kto szuka ten znajdzie
Iwosz - trzymaj się dzielnie - pomyśl, że juz tyle za wami - i tak niewiele żeby wszystko się udało i żeby siąść zaparzyć sobie kawki w domku i posłuchać dobraj muzyczki - dacie rade. I zadek urzędas czy deweloper wam tego nie zabierze
Jateż sobie tak wyobrażam jak już kończy się cierpliwość i nerwy do tego wszystkiego i ręce mi opadają z bezsilności - marze wtedy o terasie ( w którym jestem zakochana) o tym jak rano wstaje robie nam kawke Kubasowi kakao i tak sobie na tym tarasie siedzimy i pijemy i widze te brzozy na podwórku albo ziomyw wieczór pali się w kominku, pada śnieg, bawimy się z Kubasem i jest tak cieplo rodzinnie - o takim domu marze i na taki czekam w sumie to o niego walcze.
 
Magda!!! Gratuluję. Zdawaj nam relację jak Ci się pracuje!!
:-)

AniaM, Tobie i Twojemu mężowi też należą się brawa!!! Ciesze się, że walczycie o siebie! :-D

AgaO, fajnie, że sobie polepszyłaś :-)

Napisz nam co z nianią? Wyjaśniałaś coś, czy zostawiłaś wszystko coby sie samo toczyło?
 
byłam dzisiaj z moimi 3 mężczyznami na basenie - ale mieliśmy frajdę :)

w sumie nie basenie - a centrum wodnym :) Piotrek nawet wielkie zjeżdżalnie zaliczył
Bartek nie, ale pluskał sie równo
 
reklama
Do góry