reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny

tzn brzmi :)

Przypomniało mi się że moja mama robiła takie kotlety z kalafiora smaży i robi się je jak kotlety mielone tylko zamiast mięsa jest kalafior.
 
reklama
polecam i szybko sie je robi tzn ugotowanego kalafiora rozgniatasz, dodajesz 1 ugotowane i pokrojone w kosteczkę jajko oraz jedno jajko surowe dosypujesz trochę bułki tartej no i oczywiście przyprawy. Lepisz kotleciki i na patelnię pychotka.

Ja ostatnio zauważyłam że jadłabym tylko smażone rzeczy a najbardziej pieczarki :)
 
dzieki za przepis;) ja znowu robię podobnie tylko kotleciki jajeczne tzn gotuje6 jajek na twardo potem kroje w kosteczkę dodaje cebule posiekana jedno jajko surowe bułkę tarta i przyprawy i tez robię tak jak mielone pycha:))

a ja ostatnio jadłabym tylko wszytko co ostre i słone;))
 
oj zrobiłyście mi smaka na te kotleciki z kalafiora:) Chyba sobie je zrobię... A do tego ryż z jajkiem i pieczarkami i kefirkiem:)
 
ja dziś zrobiłam obiadek na słodko;) mmm tzn naleśniki;) posmarowałam najpierw nutella na to dałam kawałki banana bita śmietanę konfiturke i kawałki mandarynki;)mowie wam pycha;)zjadłam takie dwa naleśniki i miałam dosc;) ale chyba jeszcze wieczorkiem sie skusze na jednego:)
 
reklama
ja dziś zrobiłam obiadek na słodko;) mmm tzn naleśniki;) posmarowałam najpierw nutella na to dałam kawałki banana bita śmietanę konfiturke i kawałki mandarynki;)mowie wam pycha;)zjadłam takie dwa naleśniki i miałam dosc;) ale chyba jeszcze wieczorkiem sie skusze na jednego:)

To już wiem co u mnie będzie na obiadek :))))
 
Do góry