reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

ivaz dzięki za tego linka - podoba mi się ta sprzedająca - można wybrać płeć i rozmiar ubranek - extra! po świętach biorę sie za zakupy :-p:-)

Noo i 5kg ciuchów to naprawde dużo, na pewno częśc trzeba będzie odrzucić bo np może sie nie podobać, ale zawsze mozna opchnąc na allegro
 
reklama
też myślałam, żeby kupić te 5kg co mi się spodoba to zostawię, a resztę sprzedam, ale to po świętach ;p
Juli wygląda przecudnie :-)
 
Ohh wcale się nie dziwię że za Julkś się wszyscy oglądali bo wygląda po prostu CUDNIE!!!

Maniulka płaszczyk śliczny!! Lubię takie kolorki :) szkoda że dla chłopców nie robią ciuszków w takich kolorkach.

A ja dzisiaj zakupiłam stoliczek z krzesełkami:
Kubusiowy komplet mebelków dla dzieci (955864788) - Aukcje internetowe Allegro
A jak już przyjdzie to zaczniemy rozwijać nasze umiejętności plastyczne, widziałam wczoraj takie farbki domalowania palcami + pieczątki :) aż się nie mogę doczekać :)
 
przyszedł w końcu ten berecik dla Gosi, jest śliczniutki, nawet dziadkowi, który marudził, że kupiłam "komunistyczny" beret bardzo się spodobał, ale jest ale.
W wózku zsuwa się jej nie miłosiernie na oczy i spada z uszu. Miała go na sobie pewnie z 5 minut na czas przejścia od teściów do nas i strasznie się wkurzała, że jej spada na oczy i musiałam ją poprawiać, muszę albo jakąś gumeczkę wszyć dodatkowo, albo doroić sznurki do wiązania, bo inaczej chyba nie da rady.:-(
 
Magdalenko a u nas jest OK, berecik całkiem dobrze się trzyma, a Zosia ma dosyć mała główkę, ale jak to z rękodziełem pewnie nam sie trafił mniejszy
 
alicjatrzyna jak wejdziesz w "odpowiedz" na dole "masz zaawansowaną edycję", klikninij, otworzy ci się okienko gdzie po prawej stronie są emotikonki a na są górze ikony z czcionką, kursywa itp. kliknij w ikonę ze spinaczem, otworzy ci się okienko "menadzer wgrywania plików", w prawym górnym rogu bedzie ikonka dodaj plik musisz odszukac zdjęcie w swoim kompie i wgrać
 
Jak obiecalam wklejam wybrane ciuszki z garderoby Julity-wiosenno-letnie.Foty juz zrobione kilka dni temu ale oczywiscie nie mialam czasu wstawic.czesc juz widzialyscie bo kiedys pokazywalam,ale duzo jest nowych-z allegro,lumpka,prezenty od przyjaciolek,od mojej mamy itp.Bedzie tego sporo:/To i tak nic w porownaniu z tym ile ma w komodzie i regale.Zbieram sie za buciki ktorych ma obecnie 11 par a 12 sie licytuje.Wiem,ze to glupie bo dziecko za kilka miec wyrosnie ale te malutkie buciki to prawdziwe dziela sztuki...

ciuszki cz.1
 

Załączniki

  • 1..JPG
    1..JPG
    28,1 KB · Wyświetleń: 22
  • 2..JPG
    2..JPG
    25,5 KB · Wyświetleń: 21
  • 3..JPG
    3..JPG
    29,9 KB · Wyświetleń: 23
  • 4..JPG
    4..JPG
    27,8 KB · Wyświetleń: 25
  • 5..JPG
    5..JPG
    22,8 KB · Wyświetleń: 22
  • 6..JPG
    6..JPG
    31,9 KB · Wyświetleń: 26
  • 7..JPG
    7..JPG
    30 KB · Wyświetleń: 29
  • 8..JPG
    8..JPG
    27,7 KB · Wyświetleń: 24
  • 9..JPG
    9..JPG
    27,4 KB · Wyświetleń: 26
  • 10..JPG
    10..JPG
    25,7 KB · Wyświetleń: 23
reklama
maniulka-pisze posty pod soba bo nie da sie zaladowac wiecej jak 10 fotek,przynajmniej ja nie umiem:(

ciuszki cz.2
 

Załączniki

  • 11..JPG
    11..JPG
    29,6 KB · Wyświetleń: 22
  • 12..JPG
    12..JPG
    25,6 KB · Wyświetleń: 23
  • 13..JPG
    13..JPG
    27,2 KB · Wyświetleń: 21
  • 14..JPG
    14..JPG
    26,3 KB · Wyświetleń: 24
  • 15..JPG
    15..JPG
    25,6 KB · Wyświetleń: 24
  • 16..JPG
    16..JPG
    34,7 KB · Wyświetleń: 24
  • 17..JPG
    17..JPG
    26,1 KB · Wyświetleń: 25
  • 18..JPG
    18..JPG
    34,9 KB · Wyświetleń: 24
  • 19..JPG
    19..JPG
    23,3 KB · Wyświetleń: 21
  • 20..JPG
    20..JPG
    23,9 KB · Wyświetleń: 24
Do góry