reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy

empolan

listopad '05 wrzesień '09
Dołączył(a)
6 Sierpień 2005
Postów
543
Miasto
Wielkopolska
No więc właśnie, ciąąągnąc temat krzesełek do karmienia. Zastanawiam się czy lepsze są takie w całości i czy te, z których później można zrobić krzesełko i stoliiczek.

No i jeszcze pokażę co dziadkowie Kamila dostaną z okazji swojego święta:
kubki4si.jpg
 
reklama
pomysł z kubkami rewelka :D a krzesełko to skłaniałabym się ku temu które można potem przerobić na stoliczek i krzesełko. Kiedyś miał coś takiego mój młodszy brat i pamiętam że było ok. :)
 
Mam z głowy kupowanie krzesełka, obiecała mi je moja przyjaciółka po swoim teraz już prawie 3-letnim brzdącu. Tylko nie wiem czy można je potem przerobić na krzesełko i stoliczek, chyba nie.
Empolan kubki są prześliczne, jak Ty to zrobiłaś?
 
empolan kubeczki przesliczne! Ja dla dziadków zamówiłam karteczki ze zdjęciem Macia, ale może w następnym roku mogłyby być kubeczki :D
Ja skłaniam sie do krzesełka które mozna przerobić, moje kumpele takie miały i choc dzieci maja juz przeszło dwa latka nadal używaja
 
Właśnie tak sobie pomyslałam, że komuś podpowiem pomysł na prezent ;D ;)
Kubki zamówiłam tu:
http://www.fokus.com.pl/formnew/index.php?go=1
W środę wysłałam pieniądze, a dzisiaj już przyszły. Tylko trochę jestem zła, bo jeden miał być z kolorowym wnętrzem i na taki wysłałam pieniądze. A przyszły wszystkie białe :mad: No i chyba złożę reklamację :( Jak ja nie znoszę załatwiać takich rzeczy ...
 
kubki super, tez bym takie chciała, empolan zdradź gdzie coś takiego można zrobić

a co do krzesełka to lepsze to, które można przerobić ma krzesełko ze stoliczkiem, ja swojej siostrzenicy takie kupiłam i sięsprawdziło i na długo starczyło,
 
empolan dzięki napewno zamówię....

a co do krzesełka to dla pierwszego synka miałam taki, który można przerobić, ale muszę przyznać, że u nas akurat się nie sprawdził, bo Danielek nie chciał siedzieć przy takim małym stoliku, tylko od razu przy dużym...jednak ogólnie rzecz biorąc są praktyczne :)
 
reklama
empolan super ten pomysł z kubkami
u nas teraz sobie przypomnialam jest taki punkt foto,gdzie takie rzeczy robia
a ze babcia z dziadkiem z kubków lubia pić to po jednym dla każdego :-* dzięki za ten pomysł
 
Do góry