reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zamkniety

no to jak - startujemy? na razie jedyne, na co mogę narzekać, to że mąż jedzie do warszawy na 2 tygodnie:-( wraca na tydzień z weekendem majowym i znowu na 2 tygodnie jedzie:-( wiem, że to bzdura, ale się nie rozstawaliśmy na tyle czasu nigdy...
 
reklama
nie!dziewczyny spokojnie-wątek jeszcze nie jest zamkniety:no:nadal czekamy.Jak sie zamknie to bedzie ponad kreska,zobaczycie.Na razie nic nie wiem jeszcze.ale nie bedzie mnie do wieczora wiec albo zobaczycie,albo jakiekolwiek informacje przekaze Wam jak wroce
 
Kira ja juz tu nic nie rozumie :zawstydzona/y:
Myslalam ze jak watek bedzie zamkniety to tak jak mowilas bedzie nad kreska, a ten nie jest...
Natomiast jest nad kreska "Poznajmy sie" i jak na niego nie moge wejsc, tak jak pisalo juz kilka dziewczyn wczesniej
 
ja bym sie rowniez chciala dopisac,chcoc teraz rzadko sie odzywam,moze w koncu zaczne wiecej pisac:zawstydzona/y:,jesli moge prosic o dopisanie,to fajnie
Kira 24
Karolki
evelinakol
aneta456
mrozik_i
Natalia85
edyta80
NataK
Kludi
tomola
natalka_25
Madziara
wiki17082007
katrins
Antylopka
aniulka01
Ewelia
luxik
kama1102
syska241
 
reklama
moge sie dopisac?
jak to juz :)

Kira 24
Karolki
evelinakol
aneta456
mrozik_i
Natalia85
edyta80
NataK
Kludi
tomola
natalka_25
Madziara
wiki17082007
katrins
Antylopka
aniulka01
Ewelia
luxik
kama1102
syska241
czarnula83
 
Do góry