reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczesne objawy,te pierwsze

O to już doświadczenie jest:-) ja mam 30 lat, i jeszcze ani jednego dzieciatka:-( wiem, że nie ma reguły, każda ciąża inna itd, ale się boję. Palilam dużo papierosów, z dieta też raczej nie uważałam, teraz od tygodnia dopiero zaczęłam brać witaminy. I nie przestanę, nawet jeśli dostanę okres. Nie planujemy jeszcze dziecka, ale ja w głębi serca pragnę, żeby się "stało" byłabym w siódmym niebie
Jak zakladalam konto mialam 30 teraz juz 32☺ ale pierwsze dziecko juz spore☺ 8.5, 3.5 drugie I najmlodsza 6 miesięcy. Co do papierosow to sie nie wypowiem bo nigdy nie palilam, ale diety nigdy nie pilnowalam☺ witaminy lykalam ale nie przez planowanie ciazy tylko przez anemie☺
 
reklama
Dziewczyny nie wiem jak dalej będzie ale podejrzewam że okres się rozkręci, zaczęłam krwawić lekko od wieczora dzisiaj wstałam jest tej krwi troszeczkę więcej ale starczy mi wkladka higeniczna na razie kolor ma trochę ciemniejszy mam lekkie pobolewania podbrzusza nie tak jak pierwszego dnia okresu. Zobaczymy jak dalej czy się rozkręci, bo jak na razie mam lekkie krwawienie
 
Dziewczyny nie wiem jak dalej będzie ale podejrzewam że okres się rozkręci, zaczęłam krwawić lekko od wieczora dzisiaj wstałam jest tej krwi troszeczkę więcej ale starczy mi wkladka higeniczna na razie kolor ma trochę ciemniejszy mam lekkie pobolewania podbrzusza nie tak jak pierwszego dnia okresu. Zobaczymy jak dalej czy się rozkręci, bo jak na razie mam lekkie krwawienie
I jak się sytuacja rozwija? Masz nadal krwawienia czy ustalo?
 
U mnie do okresu jeszcze 3 dni, od wczoraj mam takie gastryczne bole brzucha, wzdecia, biegunki i ogolnie jestem jakas do d... zgaga tez mi dolega ale poza tym brak innych objawow. Ktos cos podobnego przechodzil i udalo sie? Pozdr.
 
Tak. Tydzień temu przez kilka dni miałam potworne bóle brzucha, biegunkę, brzuch jak balon, zgagę cały dzień. Nie, w ciąży nie jestem. Nie wkręcaj sobie.
 
Hej. Mam pewna zagwozdke. Czy mozliwe jest ze mam objawy ciazy juz 5 dni po owulacji? Dokladnie takie same (oslabienie, sennosc, temperatura, powiekszone sutki i obwodki wokol, lekkie klucie w brzuchu) jak przy pierwszej ciazy (ktora niestety zakonczyla sie obumarciem :( ). Jest to pierwszy cykl staran "po". Na testy chyba jeszcze za wczesnie. Jak myslicie - moge sie po cichutku juz cieszyc? Czy raczej cos mi sie dzieje nie do konca dobrego?
 
reklama
Granula, niestety, wkręcasz sobie. Nie ma możliwości, żebyś czuła tyle objawów tak wcześnie. Bardzo chcesz być w ciąży i po prostu sobie wmawiasz objawy, doszukujesz na siłę jakichkolwiek odstępstw od normy. Wyluzuj, bo im bardziej się nakręcasz, tym boleśniejsze będzie rozczarowanie.
 
Do góry