reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wesoło nam

reklama
Co trzeba zrobić,aby pocałunek był słodki i gorący jednocześnie?
-Otwieramy usta kobiecie,wsypujemy 2 łyżeczki cukru,ewentualnie miodu i zalewamy wrzątkiem.W przypadku cukru mieszamy energicznie łyżeczką.
 
historia prawdziwa na dodatek opowiedziana z ambony, nasz ksiadz Krzysztof przygotowywal dzieci do 1 komuni swietej i zadal pytanie:
-Jaki grzech zmywa chrzest?
nikt nie odpowiada wiec stara sie pomoc
- na "P"
ktos wyskakuje
-pierdolony??
 
Słoń i mrówka wloką się przez pustynie. Skwar, żar i ani kropli wody.
- Już nie mogę - jęczy słoń - Umrę z pragnienia!
- Weź się w garć, słoniku! - pociesza go mrówka. - Na najbliższym postoju dam ci łyk wody z mojej manierki...

Przychodzi zajączek do lisicy.
- Lisico chcesz zarobić 100$?
- Chce.
- To daj mi całusa.
Lisica myli "lisa nie ma w domu a 100$ piechota nie chodzi". Dala wiec zającowi całusa.
A zając:
- Chcesz zarobić jeszcze 100$?
- Chce.
- To się rozbierz.
Lisica się rozebrała. A zając:
- A jeszcze 100$ to chcesz?
- Chce.
- No to chodź wykręcimy numerek!
No i wykręcili taki numer ze aż zając się spocił. Gdy skończyli zając się ubrał i poszedł do domu. Po jakim czasie do domu lisicy wpada jej mąż i pyta:
- Był zając?
- No bybybybyl - mówi lisica przerażona.
- A oddal 300$??​
 
Hipopotam leży na plaży nudzi się okropnie. Leży godzinę na plecach słońce praży - nudy. Przekręca się na prawy bok. Znowu leży prawie godzinę słońce praży nic się nie dzieje - nudy. Przekręca się na lewy bok i znowu słońce praży nic wokoł się nie dzieje potworne nudy. Przychodzi synek i mówi: " Tato napraw mi rowerek" . Na to hipopotam:" no tak rzuć wszystko w cholere i napraw mu rowerek"
 
Idzie Czerwony Kapturek przez las do babci i myśli:
- Oj, żeby tylko nie spotkać wilka, bo jak mówiła babcia pewnie mnie zgwałci...
Nagle, z krzaków wyskakuje wilk. Czerwony Kapturek przerażony tym co się zaraz stanie (wg słów babci), powoli ciąga majtki, a wilk na to:
- Co ty, co ty... srać tu przyszła???? Dawaj koszyczek!!!!​
 
Piszcie o czym chcecie dowcipy.Postaram się coś ciekawego naklikać.A teraz coś na osłodę dla tych,które mają dosyć teściowych:

Ulicami miasta ucieka w popłochu starsza kobieta, a za nią biegnie mężczyzna i bije ją deską po plecach. Zatrzymuje go siłą przechodzień i krzyczy:
- Co pan robi tej biednej kobiecie?!
- To nie jest kobieta, to moja teciowa.
- To kantem ją pan walnij, kantem!​


 
reklama
W auli wykladowej siedzi dwóch studentow. Nie daleko siadła ekstra panienka. Jeden z nich postanowil ja poderwać. Napisal na kartce : "Masz ladną nogę" i rzucił do niej. Panienka się usmiechnęła i odpisała : "Drugą też mam ładną". Koleś zaraz napisał "To może się umówimy między pierwszą a drugą?". Rzucił i w trzy minuty później wyszedł z panienką z auli.
Student który został,też upatrzył sobie niezłą kobiałkę i dawaj ten sam numer:
"Ładna masz nogę"
"Drugą też mam ładną"
"To może się umówimy między trzecią a czwartą?"
Panienka się oburzyła, coś napisała, rzuciła i wyszła.
Facuś czyta: "Między trzecią a czwartą to ty się umów z krową!".​
 
Do góry