Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Filciu jest cudowny, śliczny chłopaczek...Takie ma oczka bystre. Bubbles gratuluję Ci takiego kochanego dzielnego Syneczka :-) Będzie dobrze, bo Filipek to dzielny chłopczyk!
o Boże kochany jaki cudowny nasz Filipcio! bubbles on bardzo dobrze wygląda!!! ma takie cudne bystre oczka! paluszki smaczne, widac, że miętoli patrząc na niego już wiem skąd czerpiecie siły!!! buziaki dla was kochani!!!
Ja też podpinam sie pod wypowiedzi dziewczyn Filipek jest po prostu boski a te oczka ma niesamowite. Bubbles cały czas jesteśmy z Toba i zobaczysz wszystko się uloży i Filipek wyzdrowieje. Buziaczki dla WAS!!
Bubbles jesteście bardzo dzielni! Fifi wygląda cudnie! Trzymamy kciuki za Waszą Rodzinkę, musi być dobrze. A Ty nasz maleńki Filipku walcz, wierzymy że pokonasz tego potwora. Dziękuje, że pamiętasz o nas.
Boziuuuuu jak on kochany! Pieknie wyglada i dzielnie sie trzyma anioleczek :***** Serce rosnie jak go widze.....ajc.... no bo sie porycze...........aaaaaaaaaaaaaa