reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Dziewczyny...ogromne dzieki.....jak mi Z. podawał wyniki przez telefon...to się rozpłakałam...

Myślę, że betka nie tylko potwierdziła ciąże, ale jeszcze dała do zrozumienia, że jest silna....w końcu robiłam ją w terminie @.....czyli wtedy kiedy nawet testy czasami nie pokazują....!

a co myslicie o progesteronie....jest ok?
 
reklama
Noooo... Asia poprała ciuszki dla Emi, zależy jej by do wieczora wyschły by je poprasować i spakować, więc co? Więc słońce zaszło, zerwał się wiatr i chyba będzie padać. Przecież jakby inaczej...

Agatko to do dzieła i znów nim będziesz ;-)
 
Karolcia to są wyniki do gratulacji! Co nie zwalnia Cię z pójścia oddania krwi w poniedziałek, by zobaczyć jak betka pięknie przyrasta :-)

Ola** wg mnie te kółka są duże. Na zdjęciu wyglądają na mniejsze :-)

Ola15 co u Ciebie? :-)

hej, dzięki ,ze pytasz:) u mnie ok, niedawno obroniłam magisterkę, porobiłam hsg, genetykę , V-leiden, zadne z badan nie wykazało nic co zwróciłoby uwagę lekarzy...a wiec od miesiaca nie zabezpieczamy sie , zobaczymy co przyniesie los...
i rozpoczęlismy starania o adopcję, długa droga ,ale pierwsze lody przełamane
 
Agatka - bardzo dzięki...to własnie chciałam uslyszec.....

a co myslicie o tym , że jak pójdę w poniedziałek na betkę to zrobic sobie jeszcze raz progesteron...? czy nie mam sensu?
 
Ola15 gratuluję magistra i dobrych wyników :-) I z niecierpliwością czekamy na Twoje dwie kreseczki :-) A długo ten proces adopcyjny trwać może? Chcecie maleństwo czy już większe dziecko?
 
chcemy maleństwo , do roku czasu najdalej..
a proces do 2 lat trwa , my zaczelismy w lutym tego roku
i dzięki za gratulacje:)ciezko mi sie było zebrac ,zeby napisac prace i sie obronić, ale sie zmowbilizowałam:)
tylko mam chec isc na podyplomowke ale jak pomysle o rannym wstawan iu w niedziele....ojojojo na sama mysl spac sie chce
 
reklama
To trzymam kciuki, by się Wam udało wcześniej niż te 2 lata :-)

A co do podyplomowych. Świetnie Cię rozumiem. Sama robiłam 2 dodatkowe kierunki i nadal pamiętam jak ciężko było się po pracy zmobilizować w pt na uczelnię, przeżyć na niej sobotę i niedzielę i potem wieczorami po pracy się uczyć... Nie chciałabym już tego przerabiać. No ale jak masz chęć... W sumie to szybko leci :-)


Dziewczynki, spadam, bo zaraz M z pracy będzie i jedziemy w parę miejsc. Do juterka zapewne :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry