reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

Bylam dzisiaj u kolezanki jej syn wazy 2500. Jeszcze nigdy takiego malego dziecka nie widzialam. Takie malutkie raczki, nozki. Przy urodzeniu jak mial 1950 to sobie nawet nie wyobrazam. Malinko niech nasze dzieciaki rosna :)
 
reklama

Załączniki

  • SAVE_20181210_231732.jpeg
    SAVE_20181210_231732.jpeg
    84,4 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Mój w 32+2 ważył 2kg, czyli podobno dobrze. Jutro zaczynam 33tc, cud biorąc pod uwagę, że wiele razy słyszałam od przemiłych szpitalnych piguł, że nie mamy szans i muszę chociaż dobić do 28tc. Te szyjki to zdradliwe bestie są. Nie wiem na ile luteina, a na ile pessar trzyma nas jeszcze w dwupaku.
Mały upodobał sobie moje biodro, boli jak nie wiem co, nawet gdy go tam nie ma, ledwo ruszam nogą, w sumie dobrze, że nie mogę chodzić dalej niż do łazienki xD
 
Do góry