reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
To sie chyba ktos podemnie podszywa :laugh2: zreszta widac ze tu pustki wiec cos nie halo, ale niech bedzie jasne ze ja nabita nie chodze a przynajmniej nic o tym nie wiem:p w zeszlym miesiacu jakos robilam test nawet:D
 
A któraś kwietnioweczka jest w kolejnej ciąży?? Dziewczyny co u was słychać i waszych maluchów chociaz w wielkim skrócie.
 
A któraś kwietnioweczka jest w kolejnej ciąży?? Dziewczyny co u was słychać i waszych maluchów chociaz w wielkim skrócie.
Póki co cisza w temacie ciąż, choć plany jakieś są [emoji6]. U nas mały rośnie zdrowo i pełno go wszędzie. Interesuje się najbardziej tym co nie jest zabawką. Kable, gniazdka, mechanizmy, śrubki, no i wielka miłość lampy, nie wiem czemu [emoji6] nawet zgaszone wzbudzają ogromne zainteresowanie. Usiadł na pół roku i za chwilę zaczął raczkować i chodzić przy meblach, a ostatnio wspina się na schody i łóżko, więc ciepła kawa to marzenie [emoji6]. Mamy 6 zębów, w nocy się jeszcze budzimy na mleko, rozszerzenie diety głównie na Tymcia warunkach czyli wszystko sam i sam w łapkach. Dziś kończymy 9 miesiąc i czas pędzi jak szalony [emoji4]
received_450223828998325.jpeg
 
A któraś kwietnioweczka jest w kolejnej ciąży?? Dziewczyny co u was słychać i waszych maluchów chociaz w wielkim skrócie.
Te nasze maluchy to takie szoguny ze polowie odechcialo sie kolejnego bobasa :laugh2: osobiscie wiecej nie planuje poki co, nie mowie nigdy:)
Sofi ma charakterek i pokazuje go wszedzie, cos sie nie podoba to piszczy i warczy na kogokolwiek, ale z drugiej strony to taki moj anioleczek do schrupania i jej usmiech odsuwa wszysykie smutki i zmartwienia na dalszy plan:)
Siedzi raczkuje juz od dosyc dawna, zabki mamy trzy i czwarty w drodze, w wigilie postawila swoj pierwszy kroczek no i z dnia na dzien idzie coraz lepiej. Proboje sie jej doprosic jakiegos mama czy tata ale nic z tego skrzeczy na mnie jakby chciala powiedziec daj mi swiety spokoj:p no i czekam z niecierpliwoscia na jej bujna czupryne bo narazie to lysolek i ani mini kucyczka nie bedzie na roczek:laugh2:
 
reklama
a mi zaś nie pokazuje powiadomień od Natuski tylko od Ciebie Heda dostałam właśnie, hihihi :D
Niezmiernie mi miło...[emoji3][emoji16]

Ja to bym się zdecydowała na kolejne bobo ale w domu już ich nie pomieszcze, musiałabym kupić domek z ogródkiem, najlepiej w górach do tego bernardyna i stado owiec bym miała pretekst do samotnych wypraw w góry [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
A tak poważnie ledwo ogarniam moja 3 maluchów. Także wystarczy mi tyle szczęścia... poza tym za starom już[emoji23][emoji16]
Jeśli chodzi a Zuzu, to dziwne to.moje dziecko, takie inne od innych. Nie łapie się na żadne ramki i tabelki. Panna brzydzi się jeść łapkami i czeka jak księżniczka aż ją nakarmią, nie raczkuje ale pełza już ponad miesiąc, siadac sama nie siada ale jak ją posadzi to i siedzi, trzyma ładnie równowagę, mamy 4 zęby, robi papa, kosi-kosi, bawi się w a kuku, wkłada i wyjmuje zabawki z miski czy wiaderka, i rewelacyjnie zdejmuje bombki z choinki. Z mówą jesteśmy na etapie baa i buu.
 
reklama
Do góry