reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (watek bez komentarzy)

dzag, siedź tam jak każą:tak:, jest gdzieś stan zapalny lepiej dostawać antybiotyki w szpitalu. No szyjka nie może się się wydłużyć, skracanie jest procesem nieodwracalnym można go zatrzymać. No i jeszcze jedno każdy pomiar szyjki podobno jest różny bo inaczej układa się sama macica, dziecko. Grupa odbicia, no to tylko my z ewą86 jak coś bo katjusza "przechodzi" ospę aktualnie, no i kochana Ty już jesteś w 30 tc, gratuluje i trzymam kciuki.
 
reklama
Wychoooodzęęę :-D. Posiedzę sobie jeszcze do 14:00, tak już hotelowo, jak na wakacjach ;-). Bo po 14:00 są do odbioru wszelkie potrzebne papiery.
Badania wyszły ok, w końcu antybiotyk zadziałał na te bliżej nieokreślone bakterie, CRP spadło w 3 dni prawie o połowę, do ok. 15. Jeszcze podwyższone, ale resztę już załatwi antybiotyk doustny. Okazuje się, że szyjka może się "wydłużyć" ;-). A bardziej szczegółowo chodzi o to, że kiedy zwalczy się skurcze macicy i macica rozluźnia się, to popuszcza szyjkę. Więc "wydłuża się" :-).
 
Melduję się ze szpitala... zostaniemy najprawdopodobniej już do końca...mam rozwarcie na 2cm (wczoraj było 1,5cm) brzuszek się stawia, ale nie boli, na ta chwile mam leżeć, dostaliśmy sterydy na rozwój płuc i teraz walczę z wysokim cukrem- ponad 200- po tych sterydach... Kochane kciuki mile widziane :)
 
no i mnie też to dopadło tydzien temu wyldowałam w szpitalu ze skurczami też dostłam fenoterol i staveran do tego antybiotyk na infekcje wyszłam do domu we wtorek le czuje sie fatalnie macic jeszcze sie stawia jak wstne z łóżka do tego od dwóch dni mam jakies okropne przeziębienie, co w połączeniu z samopoczuciem po fenku nie jest zbyt przyjemne, oby mój syneczek byl zdrowy i nie spieszył się zabardzo na ten świat
 
reklama
Do góry