reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiktoria 32tc,1 150,44cm

My półbuty mamy z elefantena, podeszwa nie jest sztywna, stopa ładnie się układa. Butki zdobyły akcepatcję naszej dr od rehabilitacji. Z kupnem zimówek już było gorzej. Przy przymierzaniu spociłam sie jak szczur, młody przy n-tej przymiarce stracił cierpliwość, podeszwy niektórych butów były sztywne jak dla traktorzysty, nie dało sie w nich jednego kroku postawić. Zreszta w Opolu jest cieniutki wybór jeżeli chodzi o butki dla maluszków. Nawet nie wiem czy w Opolu mozna gdzies dostać buty z Bartka, chyba nie. No i kupilismy znowu elefanteny, Kuba osobiście je przetestował i było ok, na całe szczęście, bo nie wiem gdzie bysmy pojechali po inne:baffled:
 
reklama
Franula półbuty miał tez Elefanteny (te takie z 'powycianą' podeszwą) - one chyba ciesza się uznaniem wszystkich rehab:)
Ale z zimówkami był problem - były zbyt szerokie na Frania. Stąd te..jak im tam było..chyba super fit gore-tex.
Kupowaliśmy we Wrocławiu na Bielanach.
 
No to mamy kurs do deichmanna-sprawdzimy te elephanteny. Oby był rozmiar bo dla nas oczywiście najmniejszy czyli pewnie18 :/ Strasznie Wam dziękuje za informacje. A tak na marginesie,w Bartku kupilismy juz jedne buty,powiedziałam pani,że to będą buty do nauki chodzenia i mi doradziła...tak mi doradziła,że jak je Wikuli założyliśmy to nie mogła się ruszyc takie były sztywne i ciężkie.Myślę sobie tak,do domu i na cwiczenia kupimy gucie a na dworek te elephanteny-jak będzie rozmiar

I dziękuje w imieniu córeczki za komplementy :)
 
W zasadzie zanim zacznie sama spacerowac po dworku to moze nawet 19 bedzie potrzebna. Jutro pomierzę tą potężną stope.
Dzisiaj Wiktoria wstała sobie dwa razy czy raczej wspięła się na proste nogi ale te kostki...żyja własnym zyciem.
No i terapeutka stwierdziła,że Wikulec ma wg niej nadwrażliwe stópki i dlatego tak niepewnie je stawia.
 
Witam Was :)
No i zaczęło się...Wiktoria atakuje wszystkie meble i wstaje. Jestem z niej taka dumna:) Mamy normalnie urodzonych dzieci zawsze mi powtarzały,że jak Wiki wstanie to bede się modliła żeby w końcu usiadła. Ale ja tyle czekałam i się martwiłam czy mała wreszcie przejdzie do pionu,że mi to wcale nie przeszkadza,że musze jej troszeczkę bardziej pilnowac i asekurowac.
No i klocki zaczynają powoli nie tylko wychodzic z pudełka ale i tam wracac :)
 
Gratuluję Ci postępów Wkusi
To prawda że dzieci jak wstaną to już mają ciężko usiaść
Ale dla mam których chodzenie dziecka jest tak wyczekiwane
to raczej absorbujące i fascynujące chwile niż kłopotliwe
Podobnie jest z mową jak zaczną gadać to głowa mała
 
reklama
My też mamy elefanteny, i są również mniejsze niż 18, 17 też są ;) Wiem,bo przymierzałyśmy i te i te i wziełyśmy takie ciutke większe. Gratulujemy pierwszych kroków WIkuni ;)
 
Do góry