reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

bawarka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
mam męża który jest moim stałym partnerem jednak zrobiłam test na wirus hpv, czekam aż medgenetix przyśle wyniki.

reklama

karolinne

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zależy jaki pakiet. Bo są pakiety bardziej szczegółówe Są również pakiety mniej szczegółowe. Każde laboratorium ustala zwykle swoją cenę. Najlepiej jest zamówić test bezpośrednio z wiekszego laboratorium. Odpada marża jaką pobierają mniejsze laboratoria.
Taki test może wtedy kosztować ok 280 zł.
hpvukobiet.net.pl/

Ostatnia edycja:

pavlika

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Niestety ale lekarz stwierdził u mnie kłykciny, zalecił wykonanie testu hpv. Powoli się do tego zbieram chociaż jestem na 100% przekonana że mam hpv bo raczej z niczego się te kłykciny nie robią. Czy mogę rodzić siłami natury czy w takiej sytuacji jedynie cesarka wchodzi w grę? Obawiam się,ze mogę zarazić dziecko szczególnie że nosze w brzuchu dziewczynkę i jak okaże się, ze ona ma hpv to pewnie sobie nie daruję.

Veronicce

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ogólnie wirus nie jest przeciwwskazaniem do posiadania dzieci, ani dziewczynek ani chłopców. Zreszta bardzo wiele osób ma tego wirusa i nawet nie wie o tym, ze ma wirusisko w organizmie. Zrób sobie koniecznie test, najlepiej na wszystkie typy hpv tak aby wiedzieć jaki typ hpv masz (jest wiele, niektóre mogą teoretycznie zwiększać ryzyko zachorowania na raka ale jak zobaczysz, ze masz ten typ to po prostu będziesz częściej robiła cytologię oraz nic Ci nie będzie groziło). Wiele wirusów nie jest rakowych. Sama miałam kłykciny oraz je wymroziłam. Dość nieprzyjemne ale ponoć każdy inaczej na to reaguje i dla jednej osoby będzie to nieprzyjemne, druga osoba nie bedzie tego czuła. Od tamtego czasu mam spokój i urodziłam dziecko siłami natury. Koniecznie porozmawiaj o tym ze swoim ginekologiem, powinien Cię uspokoić.

reklama

pavlika

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A czy można wyleczyć się z tego świństwa? I ile takie testy kosztują?

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry