reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WITAM WSZYSTKIE LISTOPADÓWKI!!!!!!!!

ELUSIU witam cie na naszych stronkach w najblizszym czasie bedzie tu troche cicho bo czesc z nas pojechala na wakacje ale nie wszystkie :laugh:
 
reklama
Cześć Elusia, fajnie, że do nas dołączyłaś. Masz tarmin na 11 listopada tak samo jak ja i maassandra. Pozdrowionka
 
Cześć Beatko mam pytanko czy masz już duży brzuszek??? Bo mi trochę sadełka przybyło, ale znajomi mówią że jeszcze nie widać, tylko jak leżę to widać maleńką piłeczkę. Od kiedy zaczyna brzych tak porządnie rosnąć?? Ale dziecko to podobno mam duże( tak mówi lekarz)
 
Hej Elusiu, brzusio już jest taki, że nie da się nie zauważyć. Ale to pewnie też dlatego,że na początku musiałam leżeć, no i leżałam, jadłam i dużo przytyłam.Nie martw się, bo z tego co wiem to najbardziej brzusio rośnie od 6 miesiąca.
 
Cześć babeczki!
Elusiu witam cię serdecznie! Jak tam dziewczyny znosicie ten żar lejący się z nieba.
A co do brzuszka to mi wszystko poszło w biodra i nogi! Brzuszek też już powoli widac!
 
witaj Elusiu!
Co do brzuszka to tez slyszalam ze 6 miesiac to miesiac porzadnego 'wybrzuszenia' :) ja sie ciesze jak szalona bod od tygodnia poraz pierwszy obcy ludzie, klienci w biurze gdzie pracuje zaczeli zauwazac sami z siebie ze rodzinka sie nam powiekszy itd.:)
 
Witaj Elusiu!!
Kurcze ja nie wiem pierwsza osoba która zauważyła to była jakaś klientka i to było w trzecim miesiącu!!! szok! no a teraz to już starsznie widać nawet jakaś Pani ustąpiła mi miejsca dziś w autobusie, ale to chyba wszystko zależy od budowy.. ponoć te najchudsze najbardziej rozedmie hihi.. ja tam najchudsza to nie jestem ale mam taką budowę ciała że tyłeczek mi sporo odstaje a brzusio do przodu i tak wyglądam jak wyglądam.. :) Pozdrowienia dla wszystkich brzusiów..:)
 
Cześć dziewczyny!
Ale się cieszę :)że tu trafiłam można pogadać o wszystkim z tymi co mają takie same radości i smuteczki. Pozdrawiam was wszystkie. No to teraz mój brzuch pewnie zacznie rosnać, muszę tylko coś dobrze wcierać, bo skłonność do rozstępów to mam :mad:. Smarowałam trochę Avon'em, ale teraz to pewnie trzeba się wziąść do roboty. A jeszcze mam pytanko, czujecie kopanie dzidzi..., bo ja zaczęłam czuć już w 18 tyg, a teraz to wierci się nan stop. ;D
 
reklama
Cześć Dziewczyny!!!
Odnośnie brzuszka, to ostatnio narzekałam że za mały, ale muszę przyznać że jednak jest już większy, a zwłaszcza wieczorem. Może jest to spowodowane tym, że na początku ciąży straciłam apetyt i bardzo mało jadłam, ale teraz nadrabiam ..., czuję się taka wielka, bo też mi poszło we wszystkie części ciała.
Kita, odnośnie upałów to koszmar. Z domu wychodzę dopiero wieczorem. Wczoraj pojechałam po zakupy, to myślałam że nie wróce, w samochodzie było tak duszno, że nie było czym oddychać.
W tamtym tygodniu byłam 1 dzień nad morzem, tam jest fajnie, bo wiaterek wieje, nawet opaliłam się troszkę.
Która może, niech rusza nad morze!!!
Ale mi się zrymowało.... hi hi hi
 
Do góry