reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale wiesz, ze gdy w ciąży nie je się dużo, to tez nie nie „grubnie” ot tak? Wiec zrozum ostatecznie, ze Twoje „grubnięcie” nie jest w ŻADEN sposób związane z ciąża

no wiem ale do ginekologa i tak soe wybiorę bo okres miałam ten dziwny inny niż zawsze i coś mnie boli tutaj między nogą a pochwa..
 
reklama
Przecież byłaś u ginekologa i mówiłaś mu o swoich dolegliwościach i gdyby były niepokojące, to na pewno coś by z tym zrobił [emoji2356]
no wiem ale do ginekologa i tak soe wybiorę bo okres miałam ten dziwny inny niż zawsze i coś mnie boli tutaj między nogą a pochwa..
 
no wiem ale do ginekologa i tak soe wybiorę bo okres miałam ten dziwny inny niż zawsze i coś mnie boli tutaj między nogą a pochwa..

O Boże i o czym może świadczyć ból w pachwinie? Od razu Ci mowie, ze jeśli myślisz, ze o ciąży, to sobie daruj, bo nie świadczy o niej.
Nie uważasz w ogóle, ze ginekolog zaraz przestanie traktować Cię poważnie?
 
Teraz się uśmiałam [emoji23][emoji16] ja już nie wiem, jak tej dziewczynie wytłumaczyć. Tak jak pisałam wyżej, tutaj chyba tylko i wyłącznie psychiatra ma jeszcze jakieś pole działania, bo i nasza wiedza i wiedza ginekologa widocznie nie jest dla niej przekonująca.
O Boże i o czym może świadczyć ból w pachwinie? Od razu Ci mowie, ze jeśli myślisz, ze o ciąży, to sobie daruj, bo nie świadczy o niej.
Nie uważasz w ogóle, ze ginekolog zaraz przestanie traktować Cię poważnie?
 
Teraz się uśmiałam [emoji23][emoji16] ja już nie wiem, jak tej dziewczynie wytłumaczyć. Tak jak pisałam wyżej, tutaj chyba tylko i wyłącznie psychiatra ma jeszcze jakieś pole działania, bo i nasza wiedza i wiedza ginekologa widocznie nie jest dla niej przekonująca.

A czytałaś jej poprzednie posty, czy dopiero ten?[emoji23]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry