reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Byłam u rodzinnego mówi że mieć zespół jelita drazliergo lub zapalenie pęcherza moczowego
Czy dobrze rozumiem, lekarz powiedział "ma Pani zespół jelita drazliwego lub zapalenie pęcherza moczowego, dziękuję, do widzenia"? Żadnych badań, żadnej recepty, żadnych leków przepisach, skierowan do dalszej diagnostyki? Byłaś u lekarza a forum ma Cię wyleczyć?
 
reklama
Czy dobrze rozumiem, lekarz powiedział "ma Pani zespół jelita drazliwego lub zapalenie pęcherza moczowego, dziękuję, do widzenia"? Żadnych badań, żadnej recepty, żadnych leków przepisach, skierowan do dalszej diagnostyki? Byłaś u lekarza a forum ma Cię wyleczyć?


dała takie przypuszczenie ze mogę to mieć dotykala brzuch mówi ze miękki dała skierowanie na mocz na mofologoe i na kreatynine na wątróbek i na nerki
 
Wiesz nie uśmiecha mi sie chodzić tam często..Ale naprawdę dziwnie bolą mnie piersi..
A kto powiedział, że ból piersi jest wyznacznikiem bycia w ciazy? Byłam 5 razu w ciazy a tego typu bóli nie zaznałam. Nie czytaj wymienianych objawów ciążowych na necie, bo przychodzą znacznie pozniej i nie wszystkie doskwierają w ciazy, gdzie często też i każda ciaza może być/przebiegać u tej samej kobiety inaczej.
 
A kto powiedział, że ból piersi jest wyznacznikiem bycia w ciazy? Byłam 5 razu w ciazy a tego typu bóli nie zaznałam. Nie czytaj wymienianych objawów ciążowych na necie, bo przychodzą znacznie pozniej i nie wszystkie doskwierają w ciazy, gdzie często też i każda ciaza może być/przebiegać u tej samej kobiety inaczej.

no tak..a Ty robiłaś badanie hcg z krwi??
 
reklama
no tak..a Ty robiłaś badanie hcg z krwi??
Ale co ma piernik do wiatraka? Byłam w ciąży dzieci urodziłam ale bólu cyckow nie zaznałam. Ale czasami czuje w niektórych cyklach napięcie w biuście przed lub po okresie. Mam może wysoki próg na ból wiec ktoś inny może odbierać to jako bol ja jako dyskomfort/napięcie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry